Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a dolog egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog egy 20 éves lány és egy 33 éves "fiú" között?

Figyelt kérdés

Azért írtam fiút a férfi helyett, mert olyan. Ránézésre is nagyon kisfiús, senki nem nézi többnek 25nél. A habitusa is ilyen. Ez leginkább a linkségében nyilvánul meg, kissé nemtörődöm figura, mindenhonnan késik (általában a hajnali dajdajozások, elalvások miatt), aztán ha bajba kerül, akkor is csak nevet... szóval kissé felelőtlen, szétszórt. Ez miatt nem is akar még sem házasságot, sem gyereket. Inkább a barátainak, szórakozásnak él.

A lány korához képest felnőttesebb gondolkodású, néha még az adott sráctól is komolyabb. Szeret ő is szórakozni, bár kevesebb igénye van rá. Szereti a művészeteket, színjátszást, zenét, fotózást, ezt azért tartom fontosnak, mert a fiú színész, zenész, így tehát adott a közös érdeklődési kör, hobbi is. Egyelőre még ő sem gondolkodik családalapításon, házasságon. Értelmi, érettségi szinten mondhatni ugyanott állnak.

Szerintetek lehet ebből valami?


2012. ápr. 4. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Felelőtlen emberrel sosem kezdenék, teljesen mindegy, hány éves...
2012. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem igen. a szüleim között is 12 év volt, sokaknak van családja a te korodban (nem, nem vagy elkésve, ezt csak azért mondtam, hogy akár még az is lehet), a "fiúcska" meg talán pont most érik meg rá :D ha még gyerekes is még jobb. Hosszú távon is működhet szerintem, rövid távon meg pláne. legalább is szerintem.
2012. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Itt nem a korkülönbség miatt nem fog működni, hanem a fiú negatív tulajdonságai miatt.
2012. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kor tekintetében igen, működhet.

Viszont egyetértek az első válaszolóval, h tök mindegy, h hány éves, ha valaki link, megbízhatatlan, akkor nem az életkora a döntő szempont...

2012. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerinted lehet ebből valami?
2012. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha valaki ilyen link alak lenne. Párom is hasonló volt, de mondtam neki, hogy szedje össze magát, vagy én szedem össze a holmim.

Azóta pontos, felelősségteljes. Persze most is van 1-2 dolog amit nem vesz komolyan.

2012. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azért működhetne, mert szerelemben, párkapcsolatban nincs meg ez a linkség. Ismerem rég óta, volt 2 komoly kapcsolata, az egyik 4, a másik 6 évig tartott, a 2. barátnőjét 2009ben el is jegyezte - nem akart megházasodni, csak komolyan gondolta, biztos volt benne - hogy együtt maradnak. Aztán a lány egy évvel később kidobta, mert hogy ő nem tudja elviselni az életformáját, a munkájával járó dolgokat... Sőt, az előző komoly kapcsolatának is úgy lett vége, hogy a lány megcsalta és kiderült. Utána akkor ő is elkezdte csalni, végül szétmentek. Szóval ha jól tudom, azért kezdte el ezt a " nem foglalkozom semmivel, ahogy esik, úgy puffan" dolgot még intenzívebben űzni, mert kétszer is nagyot csalódott. De egyébként azt látom rajta, hogy belül érzelmileg teljesen rendben van, érzékeny srác, aki végül is tudna szeretni... Meg akárhányszor találkozónk van, onnan sosem késik el, nem felejti el... Inkább munkából, fontosabb eseményekről hajlamos elkésni, ahogy így megfigyeltem. Viszont én helyre tudnám rakni szerintem :) Képes lennék rá, hogy kicsit komolyodjon, kötelességtudóbb legyen, úgy gondolom. Vagyis nem konkrétan én, de egy normális kapcsolat változtathatna a dolgon. Nekem idáig főként a korkülönbséggel volt bajom. Vagyis nem is nekem, inkább másoknak. Állandóan megkapom, hogy minek találkozgatom én egy ilyen "öregemberrel", szüleim, barátaim...kicsit besokalltam, pedig nem adok mások véleményére, mindig megyek a saját fejem után - ebben hasonlóak vagyunk. Köszönöm mindenkinek! :)
2012. ápr. 4. 13:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Király, szerintem te már itt mindenről döntöttél, mi semmiről nem tudunk meggyőzni úgyse. Nothing to do here.
2012. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem is azért tettem fel a kérdést, hogy meggyőzzetek ;) Ha jönne 30 válasz, hogy jöjj vele össze, attól még nem ugranék egyből a karjaiból. Viszont ha 30 olyan jönne, hogy nem érdemes vele foglalkozni... nos, akkor sem zárkóznék el tőle. Véleményeket kértem, nem utasításokat.
2012. ápr. 4. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy nem lehet kapcsolatot kezdeni, hogy "én majd megváltoztatom a másikat", de elég eldöntöttnek tűnik már a dolog.

Egyébként a korkülönbséggel nincs baj, de nekem nem kéne egy 33éves felelőtlen, szétszórt gyerek. Az se pozitív ha 13évvel idősebb férfival értelmi és érettségi szinten ugyanott tartok...


20L

2012. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!