Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha 2 hetes kapcsolatban, a barátom ( 14, és 16 évesek vagyunk) csak fb-n mondja hogy szertleknagyon, meg hiányoztál, meg sokat jelentesz nekem, és élőbe pedig még nem. Hogy vezessem rá arra hogy ez nekem annyira nem tetszik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert élőben nehezebb kimondani, főleg, ha még nem teljesen gondolja úgy... mondjuk 2 hét után az normális is lenne.
2012. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csakis azért lehet, mert a ti kapcsolatotok már elérkezett egy olyan, futurisztikus szintre, ami egyre divatosabb lesz: nektek facebook kapcsolatotok van. Ez annyit tesz, hogy mindent fb-on csináltok: ott beszéltek, ott taliztok, ot nyali-faliztok, később ott házasodtok össze és a gyerekeitek is a facebookon keresztül jönnek majd a világra stb stb... inkább örülj neki, h a barátod gondol a jövőre! 1-2 év múlva már mindenki ezt fogja csinálni (sokan már ma is így élnek párkapcsolatot)
2012. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy hihetetlen lesz amit írok, de amikor élőben találkoztok, akkor beszélgess vele erről... mondd el mit gondolsz, mit szeretnél, tudod a kommunikáció fontos ám egy kapcsolatban. :P
2012. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hátőőő mond meg neki, én megmondanám...de 14 apám...
2012. okt. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!