Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem azt szeretném hogy megöleljen hogy tudom ezt elérni?

Figyelt kérdés
Már finoman elmondtam neki hogy kicsit tetszik nem akartam nagy felhajtás csinálni ezzel. Azt szeretném elérni hogy megöleljen engem csak nem tudom hogy hogyan. Szerintem kicsit érdeklődik irántam amikor először találkoztunk már akkor is mosolygott rám úgy mintha tetszenék neki.Menjek hozzá közel hogy úgy érezze hogy most meg kell ölelnie? Nem tudom hogy érjem el. 13 éves vagyok ha valaki kérdezné

2012. okt. 10. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy jótanács: ne azt írd, hogy 13 éves vagy! Én is annyi vagyok, de a kérdéseket 15 évesként publikálom. :D Folyton lenéznek minket ezen az oldalon, és ez engem is nagyon idegesít!

Na, de visszatérve a kédésre: használd az én egyik - épp mozgásban lévő - projektemet! "Levél a Titkos Imádőtól" (igen, nevet kell adni az "akcióknak", mert ha már annyiszor próbáltad tudtára adni, ahányszor én, akkor név nélkül össze fogod keverni őket)

Ja, igen! A titkos imádó maradjon titkos, amíg a lány meg nem ismeri romantikus oldaladat! Én például remek színészi képességekkel vagyok megáldva ("Tanárnő, azért nincs kész a házim, mert az éjjel feltaláltam az időgépet és egy Veloczyraptor megette!"), ami ezesetben kapóra is jön. Próbálj megnyugodni, ne bámuld őt, végezd hétköznapi dolgaidat, vegyél mély levegő és igyál teát a megnyugvás érdekében, és ami talán a legfontosabb, de egyben legnehezebb is: érdeklődj a Titkos Imádója felé, mintha nem tudnád, hogy te vagy az!

Huh... de elfáradtak az ujjaim...

2012. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké csak az a gáz hogy nem egy suliba járunk de rendszeresen beszélek vele és találkozunk. Amit leírtál nem nagyon értem kicsit eltértél a témától
2012. okt. 10. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiúként kicsit érdekes, hogy nem te akarsz lépni, hanem azt akarod, ő lépjen először. Öleld meg, és ennyi!
2012. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te fiú vagy vagy lány? Mert ha lány akkor azt teszem de szerintem jól nyakon fog vágni
2012. okt. 10. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem vagy neki közömbös, akkor nem fog
2012. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:
odamész és megöleled,közben azt mondod olyan jó h látlak,hiányoztál.tutira vissza fog ölelni
2012. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elso valaszolon rohogok XD Csak oleld meg, nyugi, nem fog ellokni. 14/L
2012. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!