Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig csak veszekedik velem!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak veszekedik velem!? Kezdem megunni.19/L

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt. Van mikor összekapunk, és többségben nekem van igazam, de még akkoris próbál engem feltűntetni egy sz*r embernek! Elegem van. Egy jó szava sincs hozzám, ráadásul mindig itthon ülünk, egy moziba se hív meg, vagy még sétálni se sétálunk soha kettesben...úgy érzem, hogy egyébként nagyon jó ember, de lehet hogy már csak megszokásból vagyok vele együtt...Mit csináljak? az a baj, hogy én téyleg nem tudom...

2012. okt. 11. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte vagy magadhoz, és az az igaz. Megszokásból vagy vele, de nem szégyen továbblépni. Rosszabb lenne az, ha becsúszna egy gyerek egy rossz kapcsolatba...
2012. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed úgy,hogy a másik tisztel,becsül,és több köztetek a veszekedés,mint a szép pillanatok,akkor nincs értelme,de ezt Te is jól tudod,és érzed.Ami nem megy,azt ne erőltessük!A szerelem könnyen átcsaphat gyűlöletbe,ha két össze nem illő ember sokáig kínozza egymást.
2012. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy év az még jóformán semmi. Nagy a baj h ha egy év után annyit/annyira veszekedtek, hogy ide kérdést írj ki róla.

Magadnak már beismerted amdolgot csak lépned kell.

Igaz mi nem tudjik a háttereteket, hogy miken is veszekedtek és h miért.

2012. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, talán dobj be neki néhány újítást, izgalmas dolgot hátha feldobja!
2012. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mennyi idős a párod ?
2013. márc. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!