Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van agy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van agy lány akivel nagyon jóban vagyok. Nagyon sokat beszélünk nevetünk mindent megbeszélünk. De van egy kis gond. Van pasija aki mellesleg az osztálytársam, és jó barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
én egy faluban lakom ott ahol a lány is és mi mindig nagyon sokat vagyunk együtt. de a lány a pasijával pedig nagyon keveset mivel 20km el arrébb lakik. és állandóan veszekednek, mindig megsértődik valamelyikük. és a lány nekem mondja el h éppen min, mindent nekem mondd, tőlem kér tanácsot. és elég nehéz úgy tanácsot adni neki ha szerelmes vagyok belé..mindig mondja h ő már mennyire unja ezt..de nem tudok mit tenni sztem vagy szerintetek? de az ő boldogságáért segítek nem fogom a barátom ellen fordítani. előre is kösz
2009. aug. 6. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én addig nem folynék bele a kapcsolatukba, amíg együtt vannak. Majd ha valamelyik kimondja, hogy szakítsanak. Amúgy szerintem a lány téged "csak" nagyon jó barátjának tekint, és nem szeret úgy ahogy te őt, mert a legjobb barátnak szoktuk elmondani az ilyen jellegű problémáinkat.
2009. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el mi a fontosabb neked, a barátod mint barát, vagy a lány, mint pár. Onnantól kezdve tudni fogod mit kell tenni, és ha ügyes vagy, akkor a barátoddal is jóban maradsz és esetleg a lány is veled lesz. Tegát kezdetnek mondd el neki, hogy mit érzel iránta és azt is, hogy a barádod is fontos neked, Aztán gondolkodni fog a lány is a dolgon, biztos vagyok benne, elvégre jól kijöttök.
2009. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szegény...ez gáz helyzet, én is hasonlóban vagyok, csak én vagyok a lány:) Van barátom, több mint 2 éve. Messze lakik tőlem, nem mindig tudunk talizni, sokat veszekedünk. De szeretem, bár nem a kezdeti lángolással. És van egy másik srác, aki szeret, és nekem is tetszik. Választás elé állított, hogy vagy a barátom, vagy ő. Kaptam egy kis időt és át kell gondolnom. Ha abarátomat választom, a másik fiúnak megszűnök létezni és fordítva. Olyan nehéz:(

De ez a legtisztább. Mondd meg a csajnak hogy szereted, először is. Lehet hogy ő is szeret téged. Akkor pedig válasszon.

Bár a te helyzeted annyiban nehezebb, hogy a csaj barátja neked is jó barátod. Az én +fiúim" pedig nem ismerik egymást, és a abrátom nem is tud amásikról. A másik viszont tud a barátomról.

Na bocs ha untattalak, lehet nem is tudtam segíteni, de szerintem ha szereted, mondd meg a lánynak! Abból baj nem lehet, hiszen te is szimpi vagy neki:)

Sok sikert!

L18

2009. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :) nem tudom még kicsit sztem várok azzal h megmondom neki h mit érzek iránta.
2009. aug. 6. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!