Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy felkeltsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felkeltsem a fiúk érdeklődését?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mászkálj meztelenül.
2012. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
dekoltázs,smink,csábos megjelenés.
2012. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vedd be a vilslim
2012. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat lécci. 17 éves vagyok és még nem volt barátom,és igazából nem is nagyon kapkodnak utánam a pasik :( de én szeretnék már végre kapcsolatot.És egyfolytába olvasom,hogy 22-25 éves fiú/lány és még nem volt barátja/barátnője. Én nem szeretnék ilyen lenni :(
2012. okt. 11. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
én megszexszelem az arcod ha akarod, utána meg járjál a gyerekkel akit csinálok neked
2012. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne csak a legjóképűbb fiúkat vedd észre!
2012. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá (szia engem .. hívnak és téged? van kedved beszélgetni stb) tudom nehéz nekem 2 csaj jön be a suliba de egyikőjükhöz se merek oda menni..

vagy elhívod valahova és talalkoztok és ott elmodod h tetszel és szeretnéd jobban megismerni.


17/F

2012. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, csak fiúban. Szerintem próbálkozz fiúknál bátran, ha félénkebb vagy, akkor csak fb-n írj rájuk először. Nem szégyen lányoknak kezdeményezni manapság. Sok sikert! ;)
2012. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!