Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőmmel kapcsolatos, szakítsunk vagy adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott hogy távolsági kapcsolatban vagyok lassan 2 éve. Jól elvoltunk , de kb 4 hónapja faterom othonba került, és ithol maradtam egyedül. Én dolgozom de a barátnőm othol van. 20 éves. Töbször kértem már hogy költözzön ide, mivel úgyis munkát keres lenne is neki. Ház is lenne. Nekem nagyon nehéz ithol egyedül.

Én dolgozom de a barátnőm othol van. 20 éves. Töbször kértem már hogy költözzön ide, mivel úgyis munkát keres lenne is neki. Ház is lenne. Nekem nagyon nehéz ithol egyedül. És kezdek belefáradni a kapcsolatba. Elég sokat mentem én, de jön például a tél a házat nem nagyon tudom 2 napra úgy hagyni , meg fűteni is kell mert szét fagy. De a barátnőn nem nagyon szeret jönni nálunk. Kezd ebből is elegem lenni, és hogy lenne rá lehetőség hogy együtt legyünk, csak ő nem akar ide jönni. CSak nekem félek ki mondani, de egyedül könyebb lenne már. Ha ide jönne nagyon jó lenne, de nekem tanulnom is kell, dolgozni ithol is helyt állni . és oda is menni kellene. Utazás is sokba van, meg a ház is. nagyon elvagyok keseredve. Már most egy kis szakítás féleségben vagyunk, mert nagyon haragszom rá, főleg hogy eljött és itt is hagyott mert össze vesztünk. Úgy érzem mért küzdjed érte mikor ő nem tenné meg értem. És nem tudom mi legyen. Adjak neki esélyt vagy tényleg fejezzem be a kapcsolatot.Köszi


2012. okt. 11. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Itthon, otthon.
2012. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a hibákért , telefonról írtam.
2012. okt. 11. 19:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy csak a lakókörnyezettel van baja.

Ő milyen körülmények között lakik?

Te maradni akarsz mindenképp?

2012. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te magyar vagy amúgy?
2012. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó szerinted mi legyek?

Neki jó családi körülményei vannak. mártmin rendes anya apa stb, de én egyedül:(

2012. okt. 11. 19:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg! Ezek nem katasztrófa dolgok, simán megoldható. Próbáld meg legyőzni a haragod és menj és beszélj vele erről!
2012. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor hogy is van? Te faluban laksz családi házban? És ő?
2012. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Esetleg Te is odaköltözhetnél. Add el a házat, abból lesz kis pénz, és mobil vagy. Nagyon sajnálom, hogy nincsen családod, de ennyi előnye van, már legalábbi senki nem köt oda.
2012. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jah és éretségivel mi lesz? fizetek érte.És ha szét megyünk? megyek az utcára?
2012. okt. 11. 19:24
 10/14 anonim ***** válasza:
az a baj, ami a kapcsolatotokat illeti, csak a felszínt írtad le, így túl sok értelmes választ nem tudunk írni. Neked kéne elmondanod a problémáidat a lánynak és megbeszélni vele ezt. ennek mi az akadálya?
2012. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!