Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a társkeresőkön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a társkeresőkön a lányok soha nem írnak a fiúknak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
talán
2012. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 teebo ***** válasza:
igaz
2012. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néha írtam, de egyébként minden fiú ismerősöm, aki próbálkozott társkeresővel azt mondta, hogy nem igazán írnak a csajok. De még a jó pasiknak sem. Szerintem a legtöbb csajnak leesne a gyűrű az ujjáról..
2012. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Még kezdeményezett is néhány. De nagyon sokan tényleg nem írnak vissza.
2012. okt. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy nem írnak. Válaszolni sem szeretnek, hiába ír az ember olyan levelet, amiről lerí az őszinteség és hogy nem vagyok rossz arc. Pedig még csak rosszul sem nézek ki. Nekem a társkeresővel csak negatív élményeim voltak.
2012. okt. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg a kezdeményezésre gondoltam, az első ráírásra, de persze a válaszlevél sem lenne rossz. :)
2012. okt. 12. 07:00
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányok nagyon ritkán kezdeményeznek társkeresőn. Nincsenek rászorulva. Minden lányra jut 4-5 pasi egy ilyen oldalon, és rengeteg levelet kapnak. Egy lány ismerősöm egyszer regisztrálta magát egy ilyen helyre (nem is annyira bombázó a csaj, inkább átlagosnak mondanám), és az első 10 percben 2 levelet kapott, és még aznap további 8-at.
2012. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyik nőnek kell egy olyan pasi aki még meg sem meri szólítani a csajokat. Vagy akkora arc hogy elvárja hogy a csaj jelezzen neki elöször.
2012. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én egyszer kíváncsiságból nőként regeltem egy ilyenre. Ha jól emlékszem, 80 levelet kaptam 24 óra alatt... egyébként érdekes elolvasni a lányok adatlapjait, utána nem is fog érdekelni az egész. 70% arról szól, hogy miért fog tiltani, miért nem ez, miért nem az, mintha az angol királyi trón várományosai lennének, pedig...
2012. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igaz hát nálam igy volt
2012. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!