Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok akik folyamatosan siránko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik folyamatosan siránkoznak, hogy nem jönnek be a lányoknak/fiúknak, vajon mennyire rondák?

Figyelt kérdés
Van köztük olyan, aki vállalja, hogy kiszúrt vele a természet, de van aki kifejezetten jóképűnek/csinosnak tartja magát. Róluk láttatok már képet? Érdekelne ez valakit? Engem nagyon.
2012. aug. 24. 03:24
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez hülyeség, h valaki ronda.

Inkább igénytelen, ápolatlan vagy esetleg nincs stílusa.

2012. aug. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

végülis egyetértek az elsővel.

Pl a dagadtak is igénytelenek.. :D, lefogynának, meg ilyesmi még nézhetnének is ki jól.

2012. aug. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

vagy nincs pénze normális ruhára.

Akárki akármit mond, egy hudemegb***námjólnézki ember is, ha nagyon ronda, nagyon senkire sem illő ruhát felvesz, őt is lerondáznák.

2012. aug. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok akik szépek, csak egyszerűen nem adnak magukra, vagy ilyesmi. Pl. Az egyik általános sulis bnőm átjött hozzánk, felhúzta az egyik ruhámat, kivasaltam a haját, "kisminkeltem" (tus meg szempillaspirál). Olyan qrva jó csaj lett, szebb mint akárki. De amúgy egy szürke kisegér.

De vannak akik rondák, küldtek képet mert kértem, át az egyik púpos volt, a másik partyszemöldökös, a harmadik meg ocsmány. (ezek fiúk)

SZóval..

2012. aug. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1


"Szerintem ez hülyeség, h valaki ronda."


Nem hülyeség itt vagyok példának én


Kérdező egyébként akik siránkoznak,a legtöbbjük azt vallja hogy rondák


Egyébként engem is érdekelne hogy hogyan néznek ki


De mondok két meglepő példát


1: Volt itt egy srác aki ugyanígy panaszkodott,küldött magáról képet és szerintem helyes volt de mégis sikertelen a csajoknál tehát ezt nem nagyon értem pedig normálisnak is látszott a kommentjei alapján


2: Ennek ellentétjével is találkoztam bár lehet hogy az kamu volt(ronda volt a srác nagyon) Mármint az volt a kamu hogy azt mondta nem gazdag,de szerintem más miatt meg nem jönne össze vele egy jó nő sem,talán csak akkor ha nagyon mázlista


Tehát vannak itt kivételek amikre egyszerűen nincs vagy nagyon nehéz magyarázatot találni

2012. aug. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyünk már álszentek. Vannak olyan szerencsétlenek akikkel bizony elbánt a természet. Szar géneket örököltek mert már a szülei sem voltak vonzó emberek. Ma már plasztikával, sportolással stb. lehet változtatni dolgokon de mindenre azok sem képesek. Példa: Egyszer láttam egy egész szép nőt egy ritka csúnya kb.4 éves gyerekkel, nem értettem, aztán befutott apuka, minden világos lett.
2012. aug. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem rondák,csak nincsenek megelégedve magukkal és félnek az elutasítástól vagy a csalódástól A fiúknál: van egy bomba nő és tökre belé van esve csak azt gondolják hogy " ááá úgyse fog velem foglalkozni nem én vagyok az esete.... és ez lányok szemszögéből is így van... általában : jó nő -jó pasi és fordítva is! Nem minden esetben van így....
2012. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
" A férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél."
2012. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!