Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú és lány kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú és lány kapcsolatba mennyi a max kórkülőmbség?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki két évvel idősebb. Egy suliba járunk ! Kb . egy hónapja ismerjük egymást , van egy másik osztálytársam aki ő is akkor ismerte meg . Nagyon jóba letünk . Sokat beszélünk face-en , de velem sokkal többet beszél mint a másik csajjal . Kétszer találkoztunk így hárman , suli kívül . Egyszer felelsz vagy merszet játszottunk és az mondta , hogy szerelmes belém . Beszéltünk a párkapcsolatokról és azt mondja , hogy 5 barátnője volt de én vagyok a legszebb . És megkérérdeztte tőlem , hogy leszek -e a barátnője . És most az vagyok azt hiszem :/ . De a suliba egyáltalán nem komúnikálunk . És a suliba csak négyen tudják , hogy szerelmes belém ketten csak sejtik . És senki se tudja , hogy járunk . de nem is szeretnénk elmondani senkinek . Szerintetek csak szórakozik velem ?
2012. okt. 12. 15:59
 1/8 asdasd1125 ***** válasza:
szerintem nem baj, hogy nem tudják anniyan a suliba, mert engem és a fiúmat is cseszegetni szoktak (de nagyon nem izgat. ;) Nálam a max. az 3 év sőt... inkább 2. A mostani barátom 1 és fél évvel idősebb nálam.
2012. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tizenéveseknél max 3 év szerintem. 20 után meg szerintem ellehet nézni a 4-5 év korkülönbséget is. 18F
2012. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a fiú idősebb 2 évvel az szerintem még középiskolásként se gáz, később meg pláne nem az.

Suliban egyáltalán nem szoktatok véletlenül sem találkozni egymással?

2012. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne a korkülönbség alapján válasz társat kapcsolatott. Szerintem totál mindegy,mai világban nem számít a korkülönbség.Most ha idősebb a pasid 4-5-10 évvvel mi van? Miért foglalkozol más véleményével,nektek legyen jó,akinek meg nem tettszik tehet egy szivességet. legyetek boldogok az számít.szeressétek egymást ha jól megvagytok nem számít ki az idősebb fiatalabb.
2012. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 asdasd1125 ***** válasza:

1. vagyok:

azt kihagytam, hogy találkozzatok a suliba is! sz*rd le, ha csesztetnek vagy bármi. a 2. komizónak igaza van :)

2012. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

kórkülőmbség?

Bocsi, de az valamilyen súlyos betegség?

2012. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam egy jó közelítő képletet, szerintem van benne igazság!

A nő életkora a pasi életkorának a fele, plusz hét év legyen!

Ez a gyakorlatban 12 éves srácnál 13 éves lányt jelent, és ez logikus, mert a kiskamaszok az érettebb csajokra buknak.

14 évesnél pont 14 év ugyebár. 16 éves srácnál 15 éves lány jön ki. 18 éves srácnál meg 16 éves lány. 24 éves srácnál 19 éves lány. 30 éves srácnál 22 éves lány.

Ez relatív érték, tehát csak a megismerkedéskor érvényes, utána a képlet a jellegéból adódóan már nem jön ki az érték az adott kapcsolatra.

2012. okt. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
max kor különbösg 6-25 év max sszem.tietek pont jó elfogadhaton belül van
2012. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!