Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15éves lány és egy 19éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15éves lány és egy 19éves fiú között sok a korkülömbség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem . pontosan 4 év
2011. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hányszor tesztek még fel ilyen és ehhez hasonló kérdéseket?

NEM, nem sok.

2011. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nemsok.


ha mondjuk 6 lenne, az már kicsit sok...

2011. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pont jó korkülönbség.
2011. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

minden ember nem láthatja az ugyanolyan kérdéseket amit ő tesz fel.ha látjátok hogy volt már aki türelmesen válaszolt rá, akkor hagyd rá és nézz másik kérdést.


a korkülönbségben az is benne játszik mennyire vagy érett.

gondolom eléggé érettnek érzed magad hozzá: ).tehát nem sok: ))

2011. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hehehe...nekem pár hónapja ugyanerre a kérdésre aztmondták többségben, hogy sok. De mindegy, ne ezen múljon.

Amúgy ismerek olyan 15 éveseket, akikre 20 fölött is rálehetne bőven mozdulni, mert kinéznek annyinak. És ismerek olyan 17 éveseket, akikhez én 19 évesen sem nagyon nyúlnék hozzá, nem azért mert csúnya lenne, hanem mert egyszerűen még kislány...

2011. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, én vitatkoznék. Önmagában a 4 év korkülönbség nem sok, de egy 15 éves és egy 19 éves esetében rengeteg. Egy 15 éves még sztem túl gyerekes. 15 és 17 év között változik mindenki a legtöbbet.
2011. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyénfüggő, simán lehet belőle boldog kapcsolat, de ez azon múlik hogy melyikőtök mennyire érett.

viszont nem korkülömbség hanem korkülönbség

2011. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!