Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17-19 éves lányok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves lányok! Milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Kis észrevétel... Fiatalon be akartam bizonyítani a szüleimnek, hogy leszek valaki, ês 2 éve melózok suli mellett. Hála istennek mind2ben nagyon ott vagyok és céltudatos nagy tervekkel és akaraterõvel! Megbízható, minden hétvégén a bulik élén. Mivel magam keresem a pénzem megbecsülöm, de az egyszer élek elet is vallom...Mégis azt veszem észre a mai csajoknak az anyuci adj egy kis lóvét hogy divatpáva lehessek stílus jön be, akikbõl Dunát rekeszthet a nemzet, mert érdemi munkát ne várjon tõlük. Jól látom lányok? P.ü.-k is jöhetnek!

2012. okt. 13. 00:36
 1/9 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Nekem a 30-as pasik jönnek be, ők már igazi férfiak, nem öntelt bulikirályok, nem kocsival és pénzzel akarnak csajozni, ja ők már nem csajoznak, hanem szerelmesek lesznek és hosszú távú kapcsolatokban gondolkodnak, és a nőket sem "felszedik" hanem hódítják. Tudják mi kell egy nőnek, hogyan kell bánni vele (isteniek a szexben), és szeretik a nőket mindenestül, nem csak szexuális tárgyként használják. A kisugárzásuk, sármjuk is jóval nagyobb, mert általában már helyretették magukat az életben, kiegyensúlyozottak, biztonságot sugárzóak.

Nekem ilyen pasik jönnek be. De ők már nem is pasik, hanem nevezzük férfiaknak, az igazi fajtából. :)

2012. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dettó, mint az első, bár én már picit idősebb vagyok, mint amit leírtál. Amúgy meg szerintem tökmindegy suli mellett dolgozik-e valaki vagy sem, a lényeg úgyis az, amit suli után fog csinálni. Én mondjuk lány vagyok, de engem is mindig a szüleim pénzeltek, így tudom milyen az amikor valakinek nem kell semmiért sem megdolgoznia. De attól még hogy sosem voltam nyári munkán, meg egyetem mellett sem fogok dolgozni, nem azt jelenti hogy soha nem fogok, és ez sok srácra ugyanígy igaz lehet - jó, én nem vagyok divatpáva egyáltalán, és ilyen ismerőseim sem igazán vannak, (és nem is jön be a stílus) a lényeg, hogy attól még hogy te rosszabb körülmények között nőttél fel mint 1-2 másik ember, nem hiszem hogy így kellene róluk beszélned = "akikbõl Dunát rekeszthet a nemzet, mert érdemi munkát ne várjon tõlük." Hidd el, még ők is fognak rendes munkát találni, mert a szüleik nem fogják őket életük végéig pénzelni. Egyébként ha te úgy látod hogy a mai csajoknak csak az ilyenek jönnek be, akkor rossz csajoknál próbálkozol. Az értelmesebbeknek nem jönnek be a pávák, csak azoknak akik maguk is azok.
2012. okt. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csókolom a pici kezét az első két hozzászólónak :)
2012. okt. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

"Nekem a 30-as pasik jönnek be, ők már igazi férfiak, nem öntelt bulikirályok, nem kocsival és pénzzel akarnak csajozni, ja ők már nem csajoznak, hanem szerelmesek lesznek és hosszú távú kapcsolatokban gondolkodnak, és a nőket sem "felszedik" hanem hódítják. Tudják mi kell egy nőnek, hogyan kell bánni vele (isteniek a szexben), és szeretik a nőket mindenestül, nem csak szexuális tárgyként használják. A kisugárzásuk, sármjuk is jóval nagyobb, mert általában már helyretették magukat az életben, kiegyensúlyozottak, biztonságot sugárzóak.

Nekem ilyen pasik jönnek be. De ők már nem is pasik, hanem nevezzük férfiaknak, az igazi fajtából. :)"


mindezt 17-19 évesen...

a probléma ott van, hogy vannak rendes, komoly srácok 30 alatt is, tehát valahol irreleváns a hivatkozás. az a korosztály, amit írtál legfeljebb csak bolondításra jó, komoly kapcsolatot ritkán akarnak a tizenévesektől. komoly alatt nem csak hosszútávút értek.


viszont önmagában amit leírtál elég érett igénynek tűnik, más kérdés, hogy mennyire jogosan várod el, és mennyi a valóságtartalma, és hogy a lányok igen kis része gondolkodik így...


"Egyébként ha te úgy látod hogy a mai csajoknak csak az ilyenek jönnek be, akkor rossz csajoknál próbálkozol. Az értelmesebbeknek nem jönnek be a pávák, csak azoknak akik maguk is azok."


ez tipikus női reakció. hisz a legtöbb páwa nem tartja magát páwának.


a kérdés azért is értelmetlen mert soha nem fogják beismerni a nők, hogy felszínesek. nem csak azért mert hazudnak, hanem mert nem is hiszik magukról, hogy azok.

annyi igazságtartalma van, hogy nem bulikban kellene ismerkedni, mert oda tényleg szinte csak buta emberek járnak. nem egy intellektuális tevékenység benyomva rángatózni a dübögésre/hörgésre.

az más kérdés, hogy akárhol próbálnád, hasonlóan igénytelen embereket találnál férfi és nő közt anyagi háttértől függetlenül (bár a férfiak közt arányaiban több értelmeset találni). persze ahhoz, hogy másképp gondolkozz először ki kellene szakadnod ebből a látás/életmódból. de még "fiatal vagy, buli ezerrel" szóval egy darabig nem hiszem hogy változna bármi is. ha pedig változna (fejlődnél, és ezzel párhuzamosan emelkednének az igényeid) csak rosszabb lenne.

2012. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2012. okt. 13. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

hogy válaszoljak, ezeknek a lányoknak általában legalább 2-3 évvel idősebbek jönnek be akár tényleg a 30asig (vagy akár 40ig) bezárva, de a többség olyan 8évnél áll meg.

általában 12-20 centivel legyen magasabb a pasi, 15-20 kilóval nehezebb, sportos, de enm túl kigyúrt testalkat (általában erre gerjednek), jóképű, legyen, "magabiztos" (kicsit bunkó és beképzelt de néha kedves, kicsit lázadó), humoros (szórakoztató) és az se árt ha divatosnak lazának tűnsz. a többi nem érdekli őket hidd el. :) ja az sem árt, ha tudsz felmutatni referenciát a volt csajaidról, (pl 20 évesen legalább 6 és nem árt ha azt mondod hogy csináltad szűzzel, mert néha hazudoznak a tapasztalataikról (több vagy kevesebb)). előnyös ha valóban van pénzed hogy meghívd.


tipikus hibák: azzal hogy kedves vagy, rendes, okos, stb rohadtul nem fogsz hódítani. legyél egy olyan rosszfiú aki mellett többnyire biztonságban érzi magát.

2012. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nekem még van 7 évem. Igaz mostanában tényleg ez a divat, hogy először karrier, utána párválasztás. A gyermekvállalás kitolódik 30-40 évre. Ehhez képest a szüleink még huszonévesen házasodtak.
2012. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, mert az a korosztály olyan rendszerben nőtt fel, amiben meg lehetett élni ha dolgozni akartál. másrészt az emberek se voltak ennyire trágyák, legfeljebb naivabbak.
2012. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindig lesznek ilyen 'divatemberei' féle 'jóóarc' de mindig lesz jó mentalitású ember, aki már tizenéves korában úgy éli életét, célokkal, álmokkal..
2013. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!