Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
A barátom múltkor láttam hogy meg akarta fogni a mellem de nem merte. És ölelkezés közben is múltkor meg akarta fogni a fenekem de azt sem merte. Ő ilyen "kemény" fiú én meg egy kicsit visszafogotabb (de én sem ilyen kis visszahúzodot csak ő durvább)lány vagyok de egyáltalán nem zavarna egyik sem. És nem tom hogy kéne vele közölni hogy nem zavarna. De hát persze most azt nem mondhatom hogy megfoghatod a seggem mert az elég ciki.:S SEGÍTSÉG!
2012. okt. 13. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
dűlj be neki
2012. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bonyolult, fogd meg a kezét és húzd oda.
2012. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a kemény fiú:D Egy szájkaratés kis pihapcsöt fogtál ki, de sebaj.

2. válaszoló tökéletesen leírta, megfogod a kezét és oda teszed, ahova akarod. Nem fog ellenkezni.

2012. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annál, hogy megmondod neki, hogy markoljon már meg végre rendesen már csak egy cikisebb van: ha a pasid kapcsolatban ezt nem meri megtenni.

Azért is könyörögni fogsz majd, hogy végre megdugjon?

2012. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!