Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vadász illetve horgász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vadász illetve horgász! Nem sokat romantikázik?! Hogyan vegyem rá, hogy nekem ez nem jó!?

Figyelt kérdés

Van két haverja akik szint úgy vadászok és ők is szeretnek horgászni..nekem ez az egész,hogy vadászat már alapból nem tetszik...

Sokat dolgozik,és a fizetése egy részét ilyen dolgokra költi..

Egy héten egyszer szoktak elmenni, szombaton..Azaz most, most sincs itthon.Együtt élünk!

Tudom,hogy szeret engem, és én is őt..Csak jobb lenne,ha egy kicsit visszább fogná. Ti mit tennétek,hogy ne bántsam meg..

21/L és ő 21/F


2012. okt. 13. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Heti egy napot szentel a hobbijának. Ki kell emelnem a lényeget?
2012. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz,de ők csak este fele jönnek haza..Igaz együtt élünk,de a hétköznapokon is dolgozunk..Vasárnap az a nap amikor együtt töltjük a napot!

Mert munka után fáradtak vagyunk, főleg ő....esztergál illetve autókat szerel..

2012. okt. 13. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond ha egy napot a hobbijával foglalkozik,haverokkal van! Biztos neked is van valami hobbid,barátnőid töltsd el velük azt a napot!!!
2012. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha heti egyszer a férjem eltudna menni vadászni vagy horgászni. Neki is hobbija, engedélye van, felszerelése van, csak ideje nincs. Most is dolgozik, mint minden hétköznap. Csak a vasárnapja szabad, akkor is pihen, alszik. Alig látjuk egymást, semmi romantikus, szerelmi életünk nincs.

Nagyon bánt, hogy ő neki nincs semmire ideje, ha itthon van, nagy, bamba szemekkel bámulja fishing & hunting csatornát. Ne fogd vissza. Ennyi jár neki.

2012. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,igazatok van.

A párom is nagyon megdolgozik mindenért!Nagyon büszke vagyok rá,hogy ilyen párom lehet.

Egyébként nagyon tehetséges ezekben a sportokban,erre született!

Most így visszagondolva elég bunkó dolog volt feltennem ezt a kérdést.

Egyébként ő is a fishingen Hunting csatornát nézi állandóan! de ott is akkora szíve van, egy tévénk van és odakapcsolja amit én szeretnék...

Szóval, belátom ,hogy ez az élete részéhez tartozik,és én meg az ő élethez szeretnék tartozni!

2012. okt. 13. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Múltkor a barátod is feltette ezt a kérdést :D Keresd meg, olvasd el az ő véleményét, érzéseit.
2012. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ne csináljátok már ?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Erre gondolsz? :)

fhuuu,én nem is tudtam,hogy van neki profilja...



Akkor is olyan aranyos volt,mikor odajött hozzám!


"Boldog vagyok vele!

életem nője!!!! :)"


istenem :) de hogy én mennyire szeretem:)

2012. okt. 13. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó ég egy napot nem ereszted hogy a hobbyjának éljen,ez a durva a nőkben!
2012. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ila7 válasza:

Kedves!

Nőből vagy!

Vedd rá, hogy péntek délután kezdje a vadászatot,

veled!

Ha utána még van ereje és kedve, hát had vadásszon. Mindenkinek szüksége van arra, hogy legyen egy kis külön élete is.

2012. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!