Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a teendő? Tegnap este óta...

Mi a teendő? Tegnap este óta elég lázas vagyok már majdnem 39 is, borogatok, hidegzuhany, a dokimat meg nem lehetett egész nap elérni. A patikában azt mondták nem adnak semmit, a háziorvos esetleg algopirint javasolt végső esetben.

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A LÁZADAT SÜRGŐSEN LE KELL NYOMNI!!!!!Ez a legfontosabb!Nem írtad mennyi idős vagy,de ha nem segít a hűtőfürdő mindenképpen kell gyógyszer!!!Paracetamol tartalmút vegyél be.Pl.:Rubophen,Panadol!
2009. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A lázcsillapítás mindennél fontosabb, mert a láz károsabb lehet, mint a gyógyszerek hatása a babucira! Vegyél be panadolt, az tényleg jó lehet!

Vigyázz magatokra!

2009. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15 hetes vagyok, de a panadol max 2 órára jó aztán megint megy felfelé. egy nap mennyit lehet bevenni belőle?
2009. márc. 4. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be többet.Nem megfelelő az a gyógyszer számodra.Többet kéne kibírnod a gyógyszerrel.Elvileg 3x lehetne.Ne vegyél be többet.Másik gyógyszert kéne szedned.A láz nem játék!!!
2009. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A panadol jó, ne izgulj nekem ugyanennyi idősen három napig volt ilyen lázam és 4 kg-os gyönyörű egészséges babám lett.Sok fekvés, sok folyadék, c- vitamin bőven a lázcsilapító mellé.
2009. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vettem be 2 óránként, de 2x vettem be. majd éjszakára talán a 3.at. köszi
2009. márc. 4. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Algopirint is nyugodtan bevehetsz, nekem azt ajánlotta az orvosom.
2009. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg károsabb lehet a tartósan magas láz, mint a gyógyszeres kezelés! Nekem is algopirynt javasolt a doki, ha 38 fölé menne. De! 38,5 fölött marad tartósan, akkor kórház!
2009. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menyj el sürgösségire,beutalnak a korházba és ott majd kivizsgálnak!A láz nem játék,azt csillapitani kell!

Gyógyulj meg!!!!

2009. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!