Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagymellű nőket szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű nőket szerető pasik! Járnátok olyan lánnyal akinek elég pici a melle? Kismellű lányok! Járnátok olyan sráccal, akiről köztudott, hogy a nagy melleket szereti?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én szerintem nem. l
2012. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze,az érzelmet nem múlja felül a méret,nem a melle miatt fogom szeretni vagy nem szeretni. a pici mell is tud szexy lenni. :)
2012. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:
51%
Én nem szeretem a sóskát... Szerinted megenném, ha választhatok mást???
2012. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm bejelentésed.:)
2012. okt. 13. 19:52
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdést meg azért tettem fel,mert beszélgettem egy haverommal,ő pedig azt mondta,hogy a volt barátnőjének nagyon pici melle volt és őt ez nagyon zavarta.A haverom pedig tetszik nekem.Így elgondolkoztam ezen...Mások véleménye is érdekel erről.
2012. okt. 13. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
mi van kislány, nem bírod ha kritizálják a nemlétező eszecskéd?: )
2012. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kisfiam,azt nem bírom ha felteszek egy kérdést és nem tudnak rá válaszolni,csak a marhaságot írják.:)

Ha nem tetszik a kérdés,egyszerű,továbbméssz és pont.Ezen az oldalon ennél a kérdésnél szerintem jóval nagyobb marhaságokkal is lehet talákozni.

Köszi a szintén hasznos válaszodat.;)

2012. okt. 13. 20:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha meg észről beszélünk,akkor lehet nem vagyok egy Einstein,viszont te sem kedveském,ugyanis nem ez volt a kérdés.:)
2012. okt. 13. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:
mindig hatalmas ,szépmellü csajaim voltak.amelyikkel legtovább eggyütt voltam az 7 hónapra sikeredett,pedig szépis volt,meg mostis az.de nem tudott megtartani magamellett.az asszonnyal 13 éve vagyunk eggyütt,pedig "csak"átlagos cicije van.egy probát megér a hasi,bátran probálkozz.
2012. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy azok a srácok akik a nagy melleket szeretik is járnának kismellű lánnyal, és nem dobnák el egy nagymellűért. Legalábbis a normálisak, nem ezen fog múlni. Ti lányok is azt mondjátok hogy nem a farokméret, vagy a magasság a döntő (ami miatt a legtöbb fiú itt sír) és én el is hiszem nektek igazából. Persze mindegyik nemnél vannak ribancok/idióta bunkók. De ha pl. van egy NORMÁLIS barátnőm, aki tudom h ezért meg azért szeret és magamba bolondítottam, sosem lennék féltékeny pl. egy nálam magasabb pasira h majd biztos ott hagy (most csak kiragadtam egy elsőre látható paramétert ami fontos a lányoknak)


Na a mell ugyanilyen. Szép szép, esztétikus ha nagy, jó fogdosni és nyaldosni, de önmagában azért ez nem elég. Szóval ezen ne görcsölj..

2012. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!