Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki a szeretőtől pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a szeretőtől pénzt kölcsönkérni valamire, mondván nincs nálad? De levágja, hogy hó vége van.

Figyelt kérdés
Nem tudom,holnap muszáj kérnem,de még sosem fordult elő..Tudja jól élek.Ha kérek akkor meg egyből levágja,hogy nincs..Mit találjak ki..Miért nincs nálam pénz...

2012. szept. 27. 18:47
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
sztem nem ciki,ha vissza adod neki.ha nem akkor nem kell mondanom minek hívják amit csinálsz.
2012. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig, minden körülmények között ciki pénzt kérni a másiktól. Még akár családon belül is néha...Abból csak a feszültség van, és megalázó is. Ha lehet, ne tedd...
2012. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Pénzt kérni gáznak érzed, de szeretőnek lenni rendben van ? Szerintem ezek után kérj nyugodtan
2012. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Párom előfordul, hogy megszorul hó végére és minden probléma nélkül kisegítem, amíg ő ezzel nem él vissza! Abszolút nem tartom cikinek.
2012. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ a férfi hogy áll anyagilag és mennyit akarsz kérni és, hogy visszaadod e.
2012. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elszámítottad a költségeidet, és nem maradt elég készpénzed, és felvenni sem tudsz, pillanatnyilag. Szerintem nem ciki.
2012. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerető vagy, vagyis csak szexre kellesz, akkor már akár fizethet is érte, a ribanc státuszon ez nem változtat.
2012. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!