Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők: hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők: hogy vészelitek át a nehezebb időszakokat?

Figyelt kérdés
Jelenleg elég nehéz időszakon kell keresztülmennünk a barátommal. Nagyon szeretem őt, eszemben sincs elhagyni vagy megcsalni, mert én csakis VELE akarok (újra) boldog lenni, de ez jelenleg rengeteg minden miatt nem lehetséges. Először is ott van, hogy másik városban lakik, ami bár nincs messze, de emiatt ritkán tudunk találkozni (jobb esetben hetente 1x, hétvégén). Aztán ott van a suli, mindketten egyetemre járunk. A barátom olyan típus, aki nagyon a lelkére veszi, ha valami nem megy neki a suliban, és emiatt sokszor van rossz kedve, és ez sajnos a kapcsolatunkra is befolyással van, mivel ha együtt is vagyunk, látom rajta, hogy nem felhőtlenül boldog, mert folyton a sulin jár az esze, szeretne jól teljesíteni. Plusz ráadásul nyár vége fele történt egy kis incidens a szexben, a barátom eléggé rossz állapotban volt betegség miatt, valószínűleg emiatt nem merevedett meg eléggé, teljesen ki volt bukva szegény, hiába nyugtattam. Rá 1-2 hétre újra próbálkoztunk, amikor már rendbe jött de sajnos ráparázott a dologra, amiért múltkor nem jött össze, ezért akkor sem jött össze a szex, és ha lehet még jobban ki volt bukva. Ez lehetett szeptember eleje fele, azóta párszor találkoztunk, de semmi szex nem volt, még csak semmi intim dolog sem (a rossz kedv miatt). Biztos, hogy nem csal meg, szóval nem amiatt ilyen, úgyhogy megértem, hogy átmenetileg nem kívánja velem a szexet. Viszont én meg már teljesen depressziós vagyok, rengeteget sírok itthon, amiért most így alakult a kapcsolatunk (nem veszekedtünk meg semmi, szóval nem a mi hibánkból), de tudom, hogy ha rendbe jönnének a suliban a dolgai, újra boldog lenne, de addig is úgy érzem, nem bírom tovább ilyen állapotban. Elmondhatatlanul szomorú vagyok, de azt is tudom, hogy ez ellen nem tudok mit tenni, mivel a barátom rosszkedvének okozója a sulis teljesítménye. Viszont úgy érzem, egy párkapcsolathoz hozzátartozik az intimitás is, ami nekem eszméletlenül hiányzik, de nem akarom ráerőltetni a barátomra ilyen állapotban, nehogy megint az legyen, hogy nem jön össze és ugyancsak letör lelkileg. Szegény nagyon érzékeny, és nem viselném el, ha még jobban szenvedne. Viszont nem tudom, meddig bírom ilyen idegállapotban. Van valaki hasonló helyzetben? Mit tanácsolnátok? A szakítás semmit nem oldana meg, mert szeretjük egymást, de most a körülmények miatt nem tudunk boldogok lenni. Bocsi, amiért hosszú lett.
2012. okt. 13. 20:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mi öt éve vagyunk együtt a párommal, és tudni kell rólam, hogy elég nehéz eset vagyok.

Alapvetően 4 órákat alszom, elég zsúfoltak a napjaim, de maximalista vagyok, így addig nem nyugszom, amíg el nem érem a céljaim.

Ennek az a következménye, hogy évente egyszer túlhajtom magam és minden apróságra megjegyzést teszek, még azokra a dolgokra is, amiket alapvetően imádok.


Az egyetlen dolog, ami segít, ha berak egy autóba és elvisz egy isten háta mögötti helyre. Két-három nap alatt úgy fel tud tölteni, mint ahogy senki.

Ez nem annyit tesz, hogy a hétvége a vad szexről szól, sokkal inkább arról, hogy segít elfelejtkezni azokról a dolgaimról, amiket meg kéne oldanom.

Volt olyan nap, amikor csak csókolgattuk és simogattuk egymást, vagy olyan, amikor az ölében olvastam, meg persze olyan is, amikor egész nap szeretkeztünk.


Az a legszebb, hogy ez a pár nap az, amibe a leginkább kapaszkodni tudok, mert ő az egyetlen, aki képes ennyi biztonságot adni, így éreztetni, hogy függetlenül minden hülyeségemtől ő van és marad.


Szerintem ez neki is segítene, na meg az, ha kimutatod a boldogságot, mert ez, ugyanúgy mint a rosszkedv, ragad.

2012. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Segíts neki a tanulásban!:)
2012. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, mi lett a történet vége: én tovább tűrtem, még a tanulásban is segítettem neki (pedig nemigazán értek ahhoz a szakterülethez, amin tanul), türelmes voltam, gondoltam majd a szünetben, ami ezen a héten van lesz időnk találkozni. Meg is beszéltünk egy találkozót, erre előző nap este beszéltünk neten és közli, hogy szakítani akar, mert kb nyár vége óta már nem szeret, csak barátként. Hadd ne mondjam, milyen szarul esett. Én tényleg mindent megtettem, ami csak tőlem telt, de úgy tűnik ez veszett fejsze nyele volt. Az érdekes az, hogy nyáron még olyan boldogok voltunk, mint régen, és ő is azt mondta, hogy akkor még szeretett... de ezek szerint nem szerethetett valami nagyon, mivel egyből amint nem tudtunk találkozni, kiszeretett belőlem. Lehet, hogy csak unaloműzőnek jó voltam a nyárra. Fáj, hogy így lett vége, talán én is kicsit naiv voltam és nem láttam a jeleket, amik a kapcsolat végét jelezték, de én mindvégig reménykedtem, hogy van értelme küzdeni ezért a kapcsolatért. :(
2012. okt. 31. 15:02
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom, hogy így alakult. Bár sajnos számítani lehetett rá szerintem, mert az sosem jó jel, ha csak az egyik fél küzd a kapcsolatért. Szóval tényleg sajnálom, de talán a következő kapcsolatodban már tapasztaltabb leszel és előre fogod látni az ilyesmit. 21/L
2012. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia. :)


én vagyok a 6-os ha rémlik még :)


Őszintén sajnálom,reménykedtem,hogy valami jó hírt fogsz megosztani velünk.

A legborzasztóbb az, hogy szíved lelked tetted ki "szinte a semmiért" :(


Fel a fejjel,remek csaj vagy,találsz ezerszer jobbat aki értékel is téged,nah meg a hozzá állásod(ami nem mindennapi).


Gondolom ezek nem túl megnyugtató szavak ilyenkor,de legalább közölte és idegileg,lelkileg nem mentél teljesen tönkre.


Tényleg sajnálom =( ,valami jó hírt is írhattál volna mellé. :P :)

2012. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a vigasztaló szavakat. Hát eléggé el vagyok keseredve, de nem tudok mit tenni. :(

Persze, hogy emlékszem rád 6-os válaszoló. :) Nem felejtettem el, amit írtál, mert tényleg nagyon jól esett, hogy végre valaki értékeli azt, amit csinálok, ha már a barátom nem volt erre képes. :) Nekem is az fáj a legjobban, hogy én tényleg mindent beleadtam, hogy éreztessem vele, hogy szeretem és számíthat rám mindenben, erre ezt kapom :( Persze ő is mondta, hogy én semmi rosszat nem tettem, nem én tehetek róla, és hogy sokkal jobbat érdemlek nála, amiért ő képtelen volt boldoggá tenni, de ez nem vigasztal, amíg még mindig őt szeretem. :( Vagyis egész pontosan már nem is őt szeretem, akivé vált az elmúlt időben, hanem aki régen volt, amikor még szeretett engem és boldogok voltunk együtt. Ez a legrosszabb, hogy egy olyan fiút szeretek, aki gyakorlatilag már nem is létezik, csak az emlékeimben. :( Sajnos jó hír nincs, ennyivel tudtam szolgálni, mondhatnám: "So much for my happy ending" =)

2012. nov. 2. 02:41
 17/22 anonim ***** válasza:

6-os vagyok :)


Hát legalább őszinte és igaza van,jobbat érdemelsz. :)

Ne lógasd az orrod,légy vidám,s hamarosan újra jön valaki aki meghódít és elfelejtett veled mindent :)


a végét nem értem :d magyarul is alig tudok néha :P :D

2012. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szia! #1 vagyok megint. Ez tényleg egy szomorú helyzet. Remélem, minél hamarabb felvidulsz és jön majd egy másik fiú, aki igazán fog szeretni.
2012. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De most egyelőre olyan nehéz másra gondolnom és boldognak lennem, hisz gyakorlatilag "gyerekkorom" óta (17 évesen jöttünk össze) vele vagyok, és már nagyon összeszoktunk. :( A vége azt jelenti, hogy "ennyit az én boldogságomról" vagy drámaiabban kifejezve: "ennyit az én boldog befejezésemről" ez egy zenéről jutott eszembe, amit régen is szerettem, de a szövegét csak most értettem meg igazán :( http://www.youtube.com/watch?v=s8QYxmpuyxg
2012. nov. 2. 11:56
 20/22 anonim ***** válasza:

hát igen ebben van valami,mármint a zenében. :)


De ne csügedj,próbálj másra gondolni,foglald le magad valamivel.könnyű mondani,de hidd el könnyebb így. :)

menj el bulizni,akár egyedül akár barátokkal. :)

6oska:d

2012. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!