Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nélkülem bulizik! Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nélkülem bulizik! Jogos a rossz érzésem?

Figyelt kérdés

Nem is azon van a hangsúly, hogy nélkülem, mert máskor is elmegy nélkülem a haverokkal és nincs ezzel semmi gond.

Délután közölte, hogy ő egy másik lánnyal elmegy este bulizni. Relative kettesben... Én akkor sem tudtam se köpni se nyelni és azóta sem tudok, nagyon rosszul érint.

Megígérte, hogy felhív, hát azóta sem tette, nekem pedig már szinte minden megfordult a fejemben.

Nem ismerem a csajt, csak látásból, a párom SZERINTEM nem csalna meg, én így érzem, de akkor is borzasztóan érzem magam. Próbáltam elterelni a figyelmemet de nem megy. Úgy érzem, hogy egy szál elpattant köztünk és nem tudom miért ért ez most ekkora sokként.

Kérlek tegyetek helyre! Jogosan érzem magamat rosszul, vagy ez csak hiszti? Ti elengednétek-e a párotokat ilyen szituban valakivel bulizni?


Azt még hozzá tenném, hogy ez fordított esetben nem történhetne meg. Én srácokkal nem mehetek nagyjából sehova.



2012. okt. 14. 02:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Rossz érzés,amikor rossz hírt kell közölni,amit rajtad kivűl minden kívülálló jól tud.Aki igazán szeret ugyanis,az nem megy bulizni az ellentétes nem tagjaival,pláne nem kettesben.Bármit is mond,ez rossz jel,mert nem veled akarja tölteni az idejét,hanem más lánnyal,mert jobban érzi magát vele.Én sem szerettem anno,hogy a barátnőm eljárkált bulikba,de ő legalább nem pasikkal tette,csak ott flörtikézett.Aztán szét is váltunk.


Azért sok sikert..

2012. okt. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Helyetted egy másik csajjal ment?

Szerintem itt nincs is miről beszélnetek sajnos...ilyenek a férfiak.

2012. okt. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát nehéz...nehéz kérdés.

Mi nem tudjuk megmondani, vajon megcsal-e téged de tény, hogy nem szép dolog tőle.

Én is kiakadnék, de nem támadnám le.

Hozzá kell tennem, hogy egy többéves kapcsolatomnak végül a folytonos féltékenységem vetett véget. Ültesd le a barátodat, mondd el teljesen higgadtan hogy ez neke nagyon rossul esett stb stb. Ne hisztizz, meg fog érteni. Ha meg nem, akkor egy sggfej

2012. okt. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
persze mikor fordított esetben megy a kérdés, szóval a nő megy bulizni egyedül, akkor az van hogy: Mi ez hogy elengedni bulizni, oda megy ahova akar, nincs bizalom? stb. Én sem értek egyet azzal hogy a párok egymás nélkül bulizzanak.
2012. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan megértő vagy. Ha egy kapcsolat "nyitott", akkor legyen mindkét fél számára az. Ha nem, akkor rosszul fogalmazol, mert az illető nem a párod /csak az volt/.
2012. okt. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem tudtuk volna együtt tölteni a mai napot és estét amúgysem, tehát arról szerencsére nincs szó, hogy helyettem választotta a bulit ezzel a csajjal. (Akkor szerintem már szinglin ment volna bulizni)

Amikor közölte mire készül én elmondtam neki halál nyugodtan, hogy nem örülök neki és abszolút nem esik jól. Igazán nem szólt rá semmit, csak védekezett, hogy barát és nem fog semmit csinálni, ami kettőnkre nézve gáz lenne, csak nem akar egyedül a koliban unatkozni. Igazából nem is hiszem azt, hogy megcsalna, de hirtelen nem tudom hova tenni az érzést. Eddig ha féltékeny voltam, akkor ideges voltam, hisztizni volt kedvem. Most meg csak magamba vagyok roskadva és bambulok magam elé. Ha eddig nem hívott, már nem is fog, dupla indok, hogy frankón érezzem magam. Talán jobb ha nekiállok számolni a birkákat és alszok.

2012. okt. 14. 02:54
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja, és eddig sem mondtam le egy programot sem, amit srácokkal terveztünk, pl. egyetemista társaimmal közös tanulás, vagy bármi. (Mérnöki szakon vagyok, próbáljam meg kikerülni a srácokat hahha...) Na mindegy, de a balhé mindig ment, hogy tuti az összes rám van indulva és ő ezt utálja és ne menjek oda és csak meg akarnak d*gni, blabla. Három napos hiszti. Most ő elvárná hogy befogjam a számat, de lesheti, ha mééég egyszer felmeri rám emelni a hangját, mert sráccal ülök le tanulni, akkor nem köszöni meg amit kap azt hiszem.
2012. okt. 14. 02:58
 8/21 anonim ***** válasza:

eddig sem mondtam le egy programot sem, amit srácokkal terveztünk, pl. egyetemista társaimmal közös tanulás, vagy bármi


Akkor meg mit jár a szád? Te is közösen töltötted a programod a pasikkal, és nem volt beleszólása. Legalább tudod mit érzett ekkor

2012. okt. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A különbség csak annyi, hogy egy-két lány is megfordult társaságban MINDIG (szintén szaktársak) és nem inni és bulizni mentem velük egy szórakozó helyre, hanem bármikor lecsekkolható helyen a koli folyosóján, tanulószobájában, vagy a suli aulájában gyűltünk össze (4-5 fővel általában). Azért én érzek némi különbséget, de ha netán rosszul érzem, akkor sem tartom fairnek, hogy én ezekért is hallgatom 3 napig a hisztit, de én ne szóljak egy rossz szót se, ha ő kettesben elmegy bulizni egy ellenkező nemű személlyel.


Még kiegészíteném annyival, hogy ő az összes szaktársamat, akikkel össze szoktunk ülni, viszonylag jól ismeri.

2012. okt. 14. 03:14
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez teljesen más a kettő szituáció, igaza van a kérdezőnek...

A pasit nagyon le kell tolni ezért, és nem engedni hogy többet ilyet tegyen vagy fel is út le is ..

2012. okt. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!