Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha zavar hogy a párom elmegy nélkülem bulizni? Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, ez bizalom kérdése. Nekem is olt olyan hogy kicsit kiakadtam meg zavart hogy nem tudok vele beszélni és tudom hogy buliba van, de már elmúlt ez az érzés.
2012. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En barhova elmehetek es a baratom is oda mehet ahova szeretne. Ez csak BIZALOM kerdese.
2012. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nekünk egy a baráti társaságunk, így általában együtt megyünk bulizni. Ha pedig ő nem érné rá, én hiába mennék el,nem élvezném jól magam nélküle, és ez kölcsönös. :)
2012. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!