Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy a szerelem nem volt elég? Hogy szerettétek a párotok, de mégis elhagytátok, mert nem voltatok képesek már vele lenni? Semmi veszekedés, de már nem ment. (? )

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg kapcsolat megy emiatt tönkre. Haverommal egy 3 éves kapcsolat után szakított ilyen indokkal a barátnője.
2012. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is ebben vagyok, de még nem tudom, hogy adjam elő.. bár mi veszekszünk is rendesen.
2012. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!Te ezek miatt a veszekedések miatt érzel így,vagy nincs köze hozzá?
2012. okt. 14. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá.. mert épp ezért vannak a veszekedések mert már nem bírom elviselni hiába szeretem, és ettől ingerült leszek így aztán ő is.
2012. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor honnan ered ez az érzésed?

Bocsánat,hogy faggatlak,de az én kapcsolatom is fura mostanában,hasonló,és kíváncsi vagyok.

2012. okt. 14. 15:06
 6/8 Lifeishard ***** válasza:
Az, hogy szereted a párod vagy szerelmes vagy, két különböző dolog, még ha össze is függenek. A szerelem bizonyos idő elteltével szeretetté válik, de ha két érzelmileg fejlett, értékrendileg közel álló ember szeretett anno egymásba, ez a szeretet több, mint a "szeretem, de nem vagyok szerelmes", mert mélyebb, megfoghatatlanabb, szorosabb, és kis munkával bármikor újra szerelem lehet belőle. Ha "nem passzolnak össze", másféle szeretet marad, ami már távolabb áll a szerelemtől, és nincs akkora összetartó ereje. Ekkor "természetes" a szakítás, mert ez már a barátsághoz áll közelebb. Ha valaki szerelemmel szereti a másikat, akkor pedig nem fog szakítani.
2012. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezt gy pontosan nagyon le sem tudnám írni az utolsónak igaza van. Kezdett ellaposodni a kapcsolatunk és ilyenkor másoknál akik még nagyon szerelmesek de már nem megy próbálják helyre hozni ezt, de már bennem ez nincs meg, nem akarom helyre hozni.. soha nem lesz már olyan, mint régen és ezzel tisztában vagyok, kár erőltetni. Olyan dolgokat csinál amit régen soha, alig foglalkozik velem, nem figyel rám..
2012. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!