Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány a buszon, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a buszon, aki nagyon tetszik nekem és a közelembe szokott ülni. Mit tegyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Tehát utaztam szépen a buszon, sasoltam jobbra-balra, majd amikor magam elé néztem, egy lány ült le elém, aki nagyon megtetszett első pillantásra.Mellettem egy idős néni ült, aki egész úton panaszkodott a dugó miatt, és mivel illedelmes vagyok, őt néztem, amikor beszélt hozzám (elég sokat). Amikor szünetet tartott, gyorsan lecsekkoltam a lányt, nagyon szép, egyszerűen gyönyörű! Leszálltam a buszról, majd amikor hazafelé indultam, nem láttam. Pár nap múlva megint megláttam, de ő nem vett észre, de megint semmi másra nem tudtam figyelni csak rá, de túl messze volt tőlem, hogy bármit is mondjak neki :(

Csütörtökön megint megláttam a lányt és megkérdezte, hogy leülhet-e mellém, én illedelmesen becsusszantam a belső ülésre, hogy ne kelljen átdzsámpolnia rajtam. Láttam, hogy rám nézett néhányszor, de én meg sem tudtam szólalni :(


Nos elhatároztam, hogy elkezdek vele beszélgetni, ha meglátom legközelebb, talán holnap. De mégis mit mondjak?

Úgy gondoltam, hogy nem fogok leülni, majd megvárom hogy ő leüljön, majd megkérdezem hogy mellé ülhetek-e? Majd annyit kérdezek, hogy "merre mész?" és akkor itt meg is nyílt a beszélgetés. Az a gond, hogy nincs ötletem, tehát lányok, minek örülnétek? Mit mondjak? Egyébként nem tudok arról, hogy engem csúnyának tartanának, inkább jó fejnek tartanak a lányok, de soha nem hallottam volna, hogy azt mondták volna rám, hogy csúnya vagyok, azt már hallottam, hogy mondták h bejövök ennek-annak, de szerintem inkább átlagosnak tartanak. A lányokkal illedelmes vagyok, a hangnemem is megváltozik, ha velük beszélek, bár nem tudom, hogy ez mennyire előnyös, a lényeg az, hogy a lányokkal megpróbálok jól bánni.

Most nagyon szeretném, hogy segítsetek nekem lányok/fiúk :)

Mit tegyek? Hogyan csináljam? Valami ötlet? Ti hogyan fogadnátok, ha egy idegen leszólítana titeket szép hangon, illedelmesen?


2012. okt. 14. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem amit kitaláltál jó ötlet!:) Próbáld ki.Ha tetszik nekem a srác én örülök ha odajön hozzám :D
2012. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez a gond, hogy nem tudom, hogy bejövök-e neki :(
2012. okt. 14. 22:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból megkérdezem, hogy te mit tennél, ha egy számodra csúnya fiú ülne melléd és próbálna beszélgetni veled?:D És ha egy átlagos, de jó belsővel? Csúnyának nem tartom magam, inkább átlagosnak.
2012. okt. 14. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Buta kérdés!

Kérdezd meg, hogy suliba mész? már többször láttalak.

Melyik suliba jársz?

Nem kell mindjárt a párkapcsolatokra térni. Különösen nem olyan drasztikus módon, ahogy írtad.

Nem kell a kapcsolatokkal bíbelődni. Az majd kialakul, ha eljön az ideje. Ha bejössz neki akkor nincs baj, csak beszélj és beszélj a csajnak. Légy érdekes neki.

2012. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ezzel így még pár milliárdan mint te. Aki mer az nyer vagy pofáraesik jó magasról. Ez a két verzió van. Én az vagyok, aki hagyta a francba az ilyen szituációkat, pedig a buszozós lányok közt vannak de szépek is!!

Nekem is ez a bajom,hogy vadidegen tyúk, állatira nincs miről beszélnem egyikkel sem. Rossz a közeg. Azokkal könnyebb, akik olyan helységben vannak, ahol leszűrhetőbb,hogy mi az érdeklődési köre, úgy jobban bemérhető, hogy miről is kéne beszélni. Közterületen mindig nehezebb, mindig távolságtartóbbak szerintem az emberek. Jellemfüggő is erősen. Sok féle ember, sokféle nő van, sokféle elvekkel, gondolkodásmóddal.


Szerintem hiába kérsz itt tanácsot, ha tegy.fel egy olyan nyitottabb féle lány ír itt választ, aki meg neked tetszik zárkózott, annál már eleve nem biztos ,hogy jó az a stratégia, lehet,hogy rossz napja van, éppen depressziós, lehet hogy dúl a szerelem benne egy rajtad kívüli másik pali iránt, és egész úton róla álmodozik belül, ezért nem figyel rád, aztán te meg mész hablatyolni neki, hát unhatná éppen kicsit. Nekem ezek is megfordultak már a fejembe, mielőtt leszólítaniék valakit. Sajnos nem látunk a másik elméjébe, hogy mit akar, akar -e valamit.

A másik meg az,hogy ha nincs jellemed hozzá, ha nem vagy gyakorlott rögtönző, nem megy a társalgás profi szinten, témafeldobósan, akkor elég erőltetett, 'izzadságszagú", kínos hallgatásokkal teli is lehet ez az irmerkedő szituáció, főleg ha a nő is egy kedvtelen sügér ráadásul, aki nem akar nagyon partner lenni a hadjáratodban. Akármi lehet. Szerintem ez a tömegközlekedési ismerekedés szarügy. Ráadásul sokan is vannak, bármikor megzavarhatnak, szerintem jobb olyan helyzetekre várni, amikor csak ketten vagyunk, és meghitten, nyilvánosságtól jól elzárva pofáraesni. sok ember elött annyira nem szép felsűlni.

2012. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos, újra itt vagyok :)

Annyi a fejlemény, hogy megismertem a lányt és szoktunk beszélgetni :) Adott magától elérhetőséget, tehát én most örülök :) Az ismerkedés nem a buszon történt meg, hanem egy sokkal barátságosabb helyszínen :)

2012. dec. 31. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!