Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de nem merem neki megmondani. Ez a lány nagyon népszerű és nagyon szép, én meg nem vagyok népszerű és nem vagyok olyan jó pasi mint amilyenekkel már járt. Ezért nem nagyon hiszem hogy járna velem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
óóó te szegény fiú...
2012. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt, naponta több ilyen kérdés kerül fel az oldalra...
2012. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és mért nem lehet tanácsot küldeni?,
2012. okt. 13. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert a kérdésedre te is tudod a választ. Plusz egy oltári nagy hülyeséget kérdeztél, azért.


Egyszerű a képlet:

-szedd össze magad és kezdeményezz nála pl fb-n, és ha ő is keres téged akár többször is akkor lehet hogy szimpi vagy neki (ha nem akkor nem)

-vagy hagyd a fenébe mert úgyis jobb csaj mint te srác..

2012. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el gyúrni, vegyél jó cuccokat, csináltasd meg a hajad és legyél jó pasi.
2012. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, le fog koptatni.
2012. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha jóba vagytok lehet vmi;)!ha nem akkor nem is nagyon lesz.de azért jó tanács zselézd fel a hajad,hordj jó cuccokat,sapikat,sport cipő.barátkozz vele.ha meg igy se elsz semmi hagyad a csajt keress veled egy szintű csajt.
2012. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!