Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondásaim alapján mit érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondásaim alapján mit érzek a 2 férfi iránt szerintetek? 17/l

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, másfél évig, majd szakítottunk, mert más után vágyódtam. Azonnal fejestugrottam a másik kapcsolatba, 3 héten át úgyéreztem, hogy a fellegek közt járok. Egy zűrös éjszaka után odakeveredtem az exemhez, és nosztalgiáztunk, megcsaltam a páromat. Megbeszéltük, hogy ezt ne folytassuk hát tovább, és hogy szerinte énmég nem zártamle az exszel való kapcsolatot. Egyszerűen szörnyen érzem magam, sajnálom h megcsaltam.... azóta nagyon hiányzik! nem tudom h ez szerelem e vagy sem, de az exemet se tudtam elküldeni a francba... lehet, h 2-t szeretek egyszerre? lehet ribancozni, tudom h bűnös vagyok, de rajtuk kivül engem nemérdrkel más. Várom aválaszokat.
2012. okt. 15. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezzel ugyanígy voltam 2 éve. Azóta is azzal a sráccal vagyok akit az exre cseréltem, köztünk is vannak még ilyenek, hogy néha elkap minket a nosztalgia.. de nem merek vele találkozni mert félek, hogy az lenne a vége, mint régen, hogy megcsalnám a mostanit. Szerintem az képtelenség, hogy kettőt szeretsz egyszerre, az exedhez valószínűleg kötődsz, és vonzanak az emlékek, mert az utóbbi párod nem olyan, mint ő. Én ma már azon gondolkozom, hogy rosszul döntöttem, hogy inkább őt választottam akivel most vagyok, viszont az helyes volt, hogy az exemet ott hagytam, mert egyik sem különb a másiknál..
2012. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! De akkor van rá esély vajon, hogy idővel visszafogadjon a megbántott Úriember?
2012. okt. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!