Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor én is a hírhedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én is a hírhedt "barátzónába" kerültem?

Figyelt kérdés
van egy csaj, akivel mindig jól kijöttünk, de nem "csak" barátok voltunk, flörtölgettünk, ilyesmi, mindig ott volt nekem, és ő is neki. és, különböző forrásokból úgy tudom, én is bejövök neki, és én is szeretnék többet tőle. folyton kérdezték a haverok, hogy miért nem hajtok rá, sima ügy lenne, és elég depis is volt, mikor egy másik csajjal jártam... nyilván meg kellene kérdeznem, hogy hányadán állunk, de nem szeretnék nagyon melléfogni...
2012. okt. 15. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy néz ki
2012. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha mások azt mondták hogy azt mondta, bejössz neki, akkor ez nem igazi "barátzóna".

akkor azért "barát", mert több nem lehet, legalábbis azt hiszi mert te mással jártál stb.

mi lenne ha megkérdeznéd tőle?

nincs vesztenivalód... max. marad egy "barátod" :D

2012. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tyler913 ***** válasza:
SImán lehet,hogy még nincs veszve a dolog. Én nem vagyok annak a híve,hogy "megbeszéljük,hányadán állunk". Inkább menjetek el valahova kettesben, és ezúttal ne állj meg a baráti dolgoknál,hanem legyél kicsit merészebb. Karold át, érintsd meg, hajolj közel, mikor beszélgettek-metakommunikáció a lelke mindennek. Ha elmegy Veled kettesben valahova,az már jó jel. Ha nem húzódik el az érintésedtől, az még jobb. Az egészed csináld tök lazán. És ha tényleg úgy áll a dolog, egyszerűen csókold meg.
2012. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondasz hülyeséget...:D Múlt alkalommal meg is hívtam, de akkor nem tudott eljönni (és tényleg, tudom bizonyítani :D), szóval akkor benne lett volna. És, mint írtam, a flörtölgetés, ilyesmik mindig benne voltak a dologban. Majd alakul...;) Köszi a válaszokat.
2012. okt. 16. 14:50
 5/5 A kérdező kommentje:
barátzóna... nem számít, egy próbát megért... kösz.
2012. okt. 17. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!