Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatról mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról mi a véleményetek, nem rombolja nagyon a kapcsolatot? Én csak rosszakat hallok róla. Most én is bele kerültem egybe.

Figyelt kérdés

Pár év után párom gyakornok lett németben, most 3 hónapot van oda, de tervez másik 3 hónapot is ott lenni köv évben. Nekem ez elég sok. Mármint távol lenni így.


Egyszer egy csaj azt mondta nekem, hogy a távkapcsolat a legrosszabb dolog.


Ti hogy vagytok vele, vélemény?


2012. okt. 8. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rám egy kislány 28 hónapot várt, amíg katona voltam. Megvárt és most ő a feleségem. Boldog vagyok vele és a gyerekekkel.
2012. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na meg attól félek, hogy a gyakorlat után annyira meg fog neki tetszeni a német jólét, hogy újra, még hosszabb időre el fog menni.

A gond az, hogy én per pillanat még nem akarok elköltözni, 1-2 évig biztos nem.

2012. okt. 8. 00:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom a távkapcsolattal. De én nem is vagyok olyan aki minden nap a másikon akar lógni. Nekem elég az is ha telefonon/neten beszélek a párommal.
2012. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat a mienk a kezdetektol tavkapcsolat, es minden hetveget egyutt toltunk. Borzalmas. Holnap (ma) 5kor kelek, de annyira hianyzik az olelese, hogy nem birok aludni. Nekem minden vasarnap ilyen:)

De megeri. Megeri, mert olyan jo a kapcsolatunk, hogy azt azok is irigylik, akik minden nap talalkoznak. A hetvegek annyira csodalatosak, hogy az hihetetlen. En nem unom az oleleset, szombaton pl egesz nap csak fekudtunk osszebujva, es ez annyira boldogga tett, hogy hihetetlen:)

Veszekedni csak akkor szoktunk, ha tavol vagyunk egymastol, es feszultek vagyunk a masik hianyatol. 2 eve megy ez, es meg 1 hatra van, de mar latom az alagut veget.

Ha nem o lenne az igazi, akkor viszont mar reg kileptem volna ebbol. Neha ugy erzem, hogy 4nap szenvedes 3nap boldogsagert nem eri meg. De erte megeri, ezert most mar kitartunk 1 evig:)

Ha szereted a parod, akkor kibirjatok. Nem lesz konnyu, mert ez turelemjatek. Hogy ne koss bele a masikba csak azert, mert te feszult vagy, es nincs ott veled. Kitartas!

2012. okt. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 3.5 évig éltem távkapcsolatban.


Heti 1 alkalommal tudtunk találkozni néhány órát. Ennek ellenére teljesen jól működött minden, nem történt megcsalás sem.


Azóta már összeköltöztünk és tervezzük a továbbiakat. :)


Szóval szerintem az a néhány hónap nem olyan egetrengetően hosszú idő, simán ki lehet bírni ha erős a szerelmetek.

2012. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! 21 éves lány vagyok és 1,5 éve élek távkapcsolatba..(fro.-mo.), 3-4 havonta találkozunk egy hétre.

Kevés, de szeretjük egymást és én szeretem annyira hogy úgy érezzem hogy bárhol van a világon, a helyem ott van mellette és úgy alakítom az életem hogy ez később így is lehessen :)én úgy gondolom napjainkban egy távkapcsolat abszolút működőképes ha felnőttként viselkedtek benne. Gondolj bele, ha így hiányzik, hogy tudod hogy hónapok múlva találkoztok, milyen lesz az ha hiányzik de már nem vagytok egy pár és nem fogod őt látni soha ;)kitartás!

2012. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!