Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek nem korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nem korai 12 évesen olyan kapcsolat, hogy kézfogás, kis csók?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
12-16-ig pont ez lenne a normális. Nem pedig a (felelőtlen) szex.
2012. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem korai. 14-16 éves: kézfogás, puszik.

Később meg a többi. De ezt csak én gondolom így, biztos hulye vok.

2012. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem nevagy hülye :)) ez igy lenne normális csak sajnso manapság nem igy gondolja a sok hülye 11-12 éves lotyó akik már lassan egy 18 éves csajra hasonlitanak ennyi idősen..-_- szerintem még barbizz vagy játsz a barátaiddal ne ilyenekkel törödj...
2012. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TerrorBirka válasza:
Igen. :) 12 évesnek ne legyen még "kapcsolata".
2012. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj h olyan gyorsan befog gyorsulni minden.. Meg volt a csók és rögtön jön a többi.: \
2012. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 manóka20 válasza:
3/5 gondolkozzál már!! 12 évesen barbie?? normális vagy?? aki 12 évesen barbiezik az beteg!! és egyépként is csak a szülök tehetnek róla hogy nem figyelnek eleggé a gyerekre mivel hogy ezek vannak a filmekben meg ilyenek... és 12 évesen kezdődik a kamaszodás vagyis a szülőknek jobban kell figyelni a gyerekek néha beszélgetni meg ilyenek...
2013. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 manóka20 válasza:
szerintem csak legyetek barátok... nekem is van egy fiú barátom és tök jól meg vagyunk meg minden nem hinném még hogy járj vele esetleg mehettek moziba vagy vmi mint barátok ;)
2013. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem korai 12 évesen eslő csók max. Addig hogy első csók ... Persze itt az előttem lévő válaszolok szerint nincs ekkor még igazi szerelem... Nem értek ezzel egyet (12 eves vagyok es ha valaki a helyemben lennel akkor tudnád hogy nagyon szeretek valakit .. Es az igazi szerelem.) ha valakibe nagyon szerelmes vagy és biztosra tudod hogy ő is szeret teged igazán akkor nincs semmi gond..... Csók, találkoztok időnként , at mentek egymáshoz filmet nézni... Ilyenek... Ezek mint normális dolgok 12 évesen.,,. En meg nem csokoloztam ... De még mióta járok a barátommal alig telt el 30 perc szzóval.... ,ég nem láttam úgyhogy majd meglátjuk ;)
2013. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!