Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Van egy nagyon jó kapcsolat, de sosincs benne csók vagy kézfogás?

Figyelt kérdés
Barátom 23 én 19, és sose csókol meg, v fogja meg a kezem, csak ha ittas akkor, ez nekem fura, meg rosszul esik, én puszilom meg néha, elvileg szeretjük egymást, 4 éve ismerem, abbol igazán 1 évet voltunk együtt. Miért van ez? Azt mondta vki érez rá késztetést vki nem :S
2011. aug. 13. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Kezd ell te megfogni a kezét... aszt belejön lehet hogy szégyelös vagy ki tudja :D
2011. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
71%
Ez szerintem hülyeség.. akibe szerelmesek vagyunk azt meg is akarjuk csókolni. Így csak barátok vagytok, ami alapjában véve nem rossz de nem szerelem. :)
2011. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig simogat, a szex is jó vele, részegen meg mondom mindig meg csókol, meg szex előtt is ugyebár, v közben...
2011. aug. 13. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van szex, és még jó is, akkor nincs nagy baj. Ő ilyen típus.
2011. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

"részegen meg mondom mindig meg csókol, meg szex előtt is ugyebár, v közben..."


Szóval egy életen keresztül itatnod kell...

Aztán ha kijózanodik, rád se bír nézni. Szex után meg különösen nem...


Gondold végig, hogy VALÓBAN így akarsz-e élni? Ez az, amit egy életen keresztül szeretnél? Tudod az idő előrehaladtával a szex ritkulni fog. Ha már csak heti 1 vagy havi 1 alkalom, akkor csak hetente vagy havonta fog megcsókolni? Ja, nem, akkor már biztosan sűrűbben lesz részeg...


Szerintem keress egy olyan pasit, aki nem ennyire rideg természetű. Van ám olyan!


Például én is! :-)

(De hiába igyekszel, én már kihúzott sorsjegy vagyok - és természetesen főnyeremény!) :-D


Pedro

2011. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a szituációtól is függ. Otthon sem, vagy csak nyilvános helyen ilyen?

Mert pl nyilvánosan én se szeretek csókolózni, egy-egy pl köszönő szájrapuszi persze oké, de sose csókolóznék utcán vagy buszon, vagy mittudomén, és másokat se szeretem, ha körülöttem nyalják egymást, mert szerintem az túl intim dolog és kellemetlen nyilvánosság előtt csinálni...

A kézenfogva sétálgatás az mondjuk nem ilyen, én mondjuk nem bánom, ha nem fogják a kezem, de azt se ha igen...

2011. aug. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
ez hulyeseg. he is just not that into you. olyan nincs,hogy egy pasi szeret, es nem erez ra kesztetest, hogy megerintsen. akkor nem szeret, csak megszokott. eleg siralmasan hangzik.
2011. aug. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!