Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ezek után neki?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. 1 éve élünk együtt. Azóta folyamatosan ócsárolja a főztömet. Semmi mást sem lehet tőle hallani, csak hogy ezt ő nem így szereti, ezt az anyukája másképp csinálja.

Mivel úgy gondoltam, jó pap holtig tanul, megmondtam neki, hogy szervezzen egy családi ebédet náluk valamelyik hétvégén, hogy lássam, hogy főz az anyja.

Ez meg is volt most vasárnap. Nos, nem tanultam semmit, de azt elmondhatom, hogy életemben nem ettem még ilyen pocsék kajákat. A húsleves zsírleves volt. A tészta benne szét volt főve, a zöldségek majdnem nyersek voltak. A sült hús kívül égett belül nyers. A tészta úgy lett tálalva, ahogy leégett a lábasban, minden benne volt. Szerintem ő az, aki még a hidegtálat is oda tudná égetni. A desszertről pedig nem igazán lehetett megállapítani, hogy mi akart lenni. A legszomorúbb számomra az volt, hogy láttam, hogy az öccse és az apja is milyen élvezettel eszi ezeket a "kajákat". És ezek után itthon ma reggel, mielőtt elment dolgozni a drága barátom, közölte velem, hogy mivel már láttam, hogy hogyan főz az anyja, reméli, hogy ezek után én is így fogok.

Amit biztosan tudok, az az, hogy így soha nem fogok főzni.

A legszívesebben azt mondanám neki, hogy megszoksz vagy megszöksz. De akkor biztos, hogy már másnap visszamegy az anyjához. Vagy lehet, hogy az lenne a legjobb? 28/N 32/F



2012. okt. 16. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ez durván hangzik, de ha neki ezen múlik akkor küldd el a büdös p*csába! Az okés, ha nem ízlik neki amit főzöl, akkor megmondja, hogy mi nem jó benne, de ne az anyja főztjéhez hasonlítsa. Párom se úgy főz mint anyám, szerencsére. Az uncsi lenne. Van amit jobban főz, van amit rosszabbul, de így a jó. Mondjuk általában mi együtt főzünk, így ha valami nem lett jó, abban nekem is volt szerepem.

Ha nagyon szövegel, küldd haza "anyucihoz".

2012. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja, bocs, előző vagyok.

kor és nem: 28/F

2012. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes szituáció.

Lehet még a rosszhoz is ezek szerint hozzá lehet szokni, és azt érzi az ember finomnak? :D

Kíváncsi vagyok a válaszokra, mert bennem még épkézláb mondat erre nem született...

2012. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ott valami egészen nagy elvakultság lehet abban a családban a kedves mama iránt. Meglehetősen morbidul hangzik egyébként. Ha ez ekkora gondot jelent, márpedig az elmondásod alapján így jön le, akkor küldd haza egy kellemes kívül szénné sült, belül nyers husit enni.
2012. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont a múltkor olvastam valahol egy ilyen sztorit, ott az lett a vége, hogy a sokadik ilyen fikázásnál a nő földhöz csapta a tányért és közölte anyuci egyszem fiacskájával, hogy legközelebb menjen haza enni. Onnantól a pasinak is helyére kattant az agya.


Amúgy ha ezen múlik a kapcsolatotok, akkor jobb is, ha megy. Tudatosítsd benne, hogy te nem az anyja vagy, hanem a barátnője, és ne is várja tőled, hogy más legyél. Ha nem tetszik, aló mars!

2012. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A baj nem is ott van, hogy azt szereti, ami odaégett, hanem ott, hogy ócsárolja azt, amit Te főzöl. Okosabbat nem tudok, mint hogy küldd el a francba. Tapló, ennek okán hiába is beszélnél vele, meg sem értené, mit akarsz mondani.


Jéééézusom, ennyire gyökér legyen valaki, mégis hogy beszél Veled? Undorító.

2012. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szituációt nem véleményezem, de ha a barátod erre a mondatodra egyből visszamenne az anyjához, akkor jobb is. Én megmondanám a barátodnak, hogy a kaja amit otthon ettetek náluk az förtelmes..elmondanám ugyanezeket, amiket most itt leírtál. Alapvetően nem tennék ilyet, mert nem bántjuk másnak a szeretteit, nekem sem esne jól, ha valaki azt mondaná, hogy anyum szarul főz, de azok után, hogy ő 1 éve folyamatosan ócsárolja az ételeket, amit csinálsz, hát tuti megmondanám neki a magamét. És ha ezek után ő megsértődik és visszamegy az anyjához, akkor jobb is, hogy így tett.
2012. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!