Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után rábeszéltem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után rábeszéltem még 1 talira, ami ma lesz. Mit mondjak, hogy viselkedjek, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
Egy év után szakított velem a párom hétfőn. Én nagyon szeretem, és kölcsönösen nagy szerelemnek indult, de mivel keveset tudtunk talizni, részéről kihűlt a dolog. Én szeretném visszakapni! 25/L
2010. jún. 17. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mutasd ezt ki (mármint azt, hogy odáig vagy érte)

Érezze mit veszt, ha elhagy. Legyél természetes és ne nyomulj, ne sírj :)

Sok sikert! 21/L

2010. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

nem lehet megoldani hogy többet talizzatok?Mért nem taliztatok?

szerintem legyél aranyos,kedves, de semmiképp nesajnáltasd magad

2010. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
ha nagyon szeretnéd visszakapni, akkor talán mondd el neki az érzéseidet és idézd fel a régi emlékeket, amiket együtt töltöttetek. kérj tőle még egy esélyt arra, hogy "újra" kezdjetek el randizni, járni. próbálj meg vele többet találkozni. többször menni hozzá és fordítva. vagy hozzatok "áldozatot" egymásért valahogyan. szóval a lényeg, hogy mondj neki olyanokat amivel tudod, hogy meghatod. és akkor hátha belemegy még egy esélybe. de akkor adj bele mindent a kapcsolatotokba. de ne legyél túl rámenős, mert azt a pasik gyűlölik. vegyél fel sexi rucit, amit tudod, hogy szeret, sminkeld ki magad szépen, hajadat csináld meg, stb. legyél vadító, akkor még könnyebb lesz visszaszerezned. a lényeg, hogy beszélgessetek alaposan, mert ha ő abszolút nem akarja, akkor bizony hiába is próbálkoznál. de ha szereted és még ő is egy kicsit, akkor találjatok egy közös megoldást. sok szerencsét! 28/L
2010. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A munkája miatt tudtunk keveset találkozni, mivel sokat utazik. Sajnos én meg sokat hisztiztem emiatt, hogy sosincs velem, és azt mondja, ebből lett elege. :-(
2010. jún. 17. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele és valahogyan győzd meg, hogy adjon neked még egy esélyt, nem fogsz hisztizni. ha szeret, akkor végighallgat és elgondolkodik. de legyen benned tartás. legyél sexi, mosolygós, kedves, aranyos. érezze, hogy szüksége van rád. és különben meg mondd meg neki, hogy nincs vesztenivalója, ha szeret téged, mert ha ad még egy esélyt és esetleg nem tetszik így sem a hozzáállásod, akkor még elhagyhat. de egy esélyt azért adjon, ha szeret.
2010. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a volt barátomat legszívesebben felpofoztam volna, amikor "csak egy utolsó" sétáért könyörgött... Elmentem vele, de csak hogy tisztázzam: ettől nem lesz szimpatikusabb, visszafogadni végképp nem fogom. Gondolkodott volna előtte.

Visszakönyörögni valakihez magadat teljesen felesleges. Vagy azt akarod, hogy veled legyen szánalomból?

2010. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is tettem rossz dolgokat a párom ellen, szakított is velem, de én is "visszakönyörögtem" magam. nem szánalomból bocsátott meg, hanem mert szeret. annak már 4 éve, azóta is nagyon szeretjük egymást. egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek. lehet, hogy ez is éppen ilyen. lehet, hogy tőled sem azt várta volna, hogy hisztizel neki, miközben ő dolgozik és muszáj mennie. ezt nyugodtan elmondhatod neki, hogy megbántad és mostantól megváltozol, mellette fogsz állni, tudja, hogy rád számíthat, hogy hozzád ha megy csak a kedvességet és a törődést kapja, ne pedig a hisztit.
2010. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huh, utolsó válaszoló, azt hiszem, ez jó tanács! Remélem, hogy még nem késő, ugyanis már hónapok óta tartott ez az állapot. Igazad van, már az elején azt kellett volna sugallnom neki, hogy megértő vagyok, és kedves, amikor talizunk, még ha keveset is tudtunk. Ő is célzott erre többször, de mivel nem változtam, ezért lépett. :-(
2010. jún. 17. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, aki eljut oda, hogy vége és kimondja akkor lássuk be "minden" rajta múlik, jelen esetben a volt párodon ! attól függ, hogy kaptad ezt az utolsó találkát, sokat könyörögtél neki, sírtál és megsajnált, de nem hiszem, hogy ezen az egy találkán fog múlni minden, de azért őszintén mond el neki mit érzel, és hogy mi az amiket megbántál és figyelmesebb lennél, de megváltozni nem fogsz és nem is szabad , ha vmi nem működik akár az egyik fél részéről is , nem szabad erőltetni !

Ha ő hagyott ott, akkor folytatása akkor lesz, ha ő fog keresni, nem pedig te őt , legalábbis nekem ez a tapasztalatom, neki magától kell rájönni, hogy szeret e még annyira , hogy folytassátok , hogy kellesz e még neki ! Én a helyedben vártam volna volna még egy kicsit 1-2 hetet, ami kimondva sok, de ha addig nem keres, akkor ....és persze utána is elmondhattad volna mit érzel stb., ha neked ez megnyugvás lenne ! De hidd el annak semmi értelme, ha erőltetve vissza kapsz vkit, mert nem lesz jó vége ! Én életemben egyszer tettem ezt, nagyon szerettem 5 évet voltunk együtt , ő hagyott el és próbáltam vele beszélni , hatni rá stb, holott én a kapcsolatban mindent megtettem mostam , főztem, takarítottam, mindenben ottvoltam mellette, mégis ő mondta ki vége!aztán elegem lett és nem kerestem, majd keresett egy pár hét után , amikor rájött mennyire szeret , hiányzom, de már soha nem volt a régi és két hét után én mondtam , hogy pápá, mert kiábrándultam !

Én kívánom neked, hogy sikerüljön vele mindent megbeszélni és tudjátok folytatni, de nem minden áron, ez alatt azt értem, hogy ne alázkodj meg csak azért, hogy visszafogadjon, legyen benned büszkeség , bármennyire szereted !

SOK SIKERT !

2010. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!