Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnak a párok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak a párok ha együtt vannak, de teret is akarnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ezt úgy értem hogy ha itt vagyok de 2hétig, akkor én unatkozom és nyaggatom hogy mindig velem legyen, de psze egy idő után unalmas lehet. Van hogy szeretne pl gépezni meg hasonlók, csak én nem tudom magam lekötni. Mindenhol így van ez, hogy kell egy kis tér magunknak is? Tudom ha egymás nyakán lógunk megunjuk. ezért is kérdezném hogy ti mit csináltok általában, azok akik együtt élnek, és akik távkapcsolatban. köszönöm:)
2009. aug. 7. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi jelenleg távkapcsiban vagyunk.Mikor találkozunk akkor igyekszünk a lehtő legtöbbet együtt tőlteni. De igen van ilyenkor is, hogy térre vágyunk. Ilyenkor mi azt tesszük amit szeretnénk. Pl: én könyvet olvasok, ő a gép elött ül. Vagy ha nem a lakásban vagyunk akkor mást.
2009. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, egy kis tér saját magunknak időnként kell, akkor is, ha épp a párunkkal vagyunk. Biztosan neked is van hobbid, valami, amit egyedül is szívesen csinálsz. Amikor a párod éppen a gép előtt szeretne ülni, akkor is le tudod magad kötni sok mindennel. Jól jöhet egy jó könyv, ha szeretsz olvasni, vagy sétálhatsz, tehetsz vehetsz a lakásban. Bármit, amit szívesen csinálnál egyedül.
2009. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sokszor fogalmam sincs mit csináljak. nem nagyon van hobbym. olvasni most nem akarok:) csak néha uncsi egész nap lefoglalni magamXD
2009. aug. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!