Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sz*rrá verhetek egy nőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz*rrá verhetek egy nőt, ha megérdemli (férfi vagyok)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
nem. ha ilyesmi megfordul a fejedben, nem vagy férfi, ahogy te írtad, csak egy puhap*cs.
2009. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ha másképp nem tudod rendezni a nézeteltéréseiteket, akkor bizony nem vagy egy IQ bajnok, inkább egy izomagy.
2009. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
meg ne próbáld! képes lennél a gyengébbik nemet lealázni? ezzel akarsz kitűnni, hogy milyen jó vagy?!
2009. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Megütni egy nőt!Ez lenne aztán a nagy dicsőség!Keress olyat aki Veled egy súlycsoportban van!Vagy azoktól már parázol???
2009. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz ilyet, mert akkor sem tehetsz egy másik ember testi vagy lelki épségében kárt, ha megérdemli. Művelődj egy kicsit és akkor könnyebben fog menni a konfliktusmegoldás.
2009. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen is legyen a nő,ha kezet emelsz rá magadat alázod meg,többé nem vagy férfi!
2009. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Szarrá verhetsz,csak számolj azzal hogy kitépem a szíved:)) mégis mi a f.aszt képzelsz magadról? kisnövésű idióta.
2009. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
Igen, engem szarrá verhetnél, de onnantól kezdve nagyon éberen aludj, és ne fordíts hátat, mert az első adandó alkalommal elvágom a nyakad. Azt is garantálom, hogy az éjszakát már a helyi fogdában fogod tölteni, ahol vigyázz le ne ejtsd a szappant :)
2009. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
beteg állat. nem akarok látatlanban ítélkezni, de akik ilyent tesznek, azoknak a börtön mélyén lenne a helyük,
2009. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nagyon is örülök neki, hogy ilyen válaszok jöttek; különösen a nyugodt stílusban megírtaknak örülök. Soha nem ütnék meg egy nőt, csak olvastam egy másik kérdésnél a kommenteket, ahol arról volt szó, hogy a lány megcsalta a barátját aki emiatt megpofozta őt. Kb. rajtam kívül mindenki (mondom kb.) olyan válaszokat írt, hogy örülhet, hogy ennyivel megúszta, meg hogy jóval többet érdemelt volna. Ijesztő válaszok azok. Ott mindenki sz*rrá verné a barátnőjét, ha úgy gondolja, hogy az megérdemli. Tányleg durva válaszok vannak ott, és ha azt komolyan is gondolják azok, akik írták... Nem csodálkozok, ha a lányok félnek tőlünk fiúktól! Ha bármi olyat csinálnak, ami szerintük nekünk nem tetszhet, akkor már szinte félniük kell attól, hogy mindjárt betörjük a fejüket! Kijózanítónak tettem fel ezt a kérdést! Egy férfi soha nem emel kezet egy nőre!
2009. aug. 7. 13:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!