Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől Nő a Nő és mitől Férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől Nő a Nő és mitől Férfi a Férfi?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy Ti mit gondoltok erről. Mik azzok a tulajdonságok, külsők és belsők, amik egy Nőt és egy Férfit jellmeznek.


Kort és nemet is írjatok légyszíves.


Köszönöm.


2011. nov. 1. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

ebben különböznek egymástól:

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM


Valamint hogy a nagyobb melle van a lányoknak, és puncijuk van, ha csak a külsőt nézzük.

2011. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem tulajdonságok azok nemnagyon, mert egy nő is lehet férfias.

Nő:

Érzékeny, gyenge, szép, hosszú haj, nagyobb mell, 180 cm alatti.


Pasi:

amiket leírtam annak az ellentétei


most ennyi jutott hirtelen az eszembe. jah meg persze a nemiszervek


20/F

2011. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ahogy egy neves művész/zenész/közéleti személy énekelte és nagyon igaz amit mond!


http://www.youtube.com/watch?v=iC4T14KALkY

2011. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nő attól nő, hogyha nem követi ezt a mai világban általánosan elterjedt nézetet, hogy "legyünk ribancok, csücsörítsünk egy tükör előtt", stb. Egy férfi meg akkor férfi, ha nem ilyen lányok kellenek neki (tartós kapcsolatra)

Kor, nem

Szívesen

2011. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen kérdéseknél járunk, akkor azt is beleírhattad volna, hogy miért nyúl a nyúl...
2011. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

"de mi férfiak férfiak maradjunk

és nők a nők - szabadok, kedvesek

- s mind ember, mert az egyre kevesebb..."


József Attila

2011. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez személyiségtől függ, van olyan nő, aki nagyon nehezen érzékenyül el, durvább a modora, stílusa, és nagyon merész, erős, de vannak olyan férfiak, akik visszahúzódóbbak, érzékenyebbek, és nem olyan parasztok mint a többség, sajnos ilyenekkel nem mindennap találkozik az ember, az udvariasságról meg ne is beszéljünk

Kor,nem

Szívesen

2011. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
a fiúkon kék, a lányokon rózsaszín zokni van.:)
2011. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi férfi olyas valaki, aki tudja mit és hogyan érhet el egy nőnél. Magyarul ért a nőkhöz :) Ezen kívül udvarias, védelmező, tiszteli a nőket, de nem egy nyámnyila ember. Jó humora van, huncut, művelt, érdekli a világ és a miértek.

A nő legyen titokzatos, szép, érzékeny, de ha kell rendkívül erős, céltudatos és tudatos. Szintén fontos a műveltség és hogy a férfi úgy érezze, megéri érte küzdeni.

Én így tudom legjobban elképzelni a "Férfi" és a "Nő" fogalmát.

19/L

2011. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!