Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lány, melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Hú egy kicsit hosszú történet, és elég kusza lett a végén de elkezdem.

Szóval a nyáron jártam egy lánnyal. Oszt. társam. Fülig bele voltam zúgva, lett is belőle egy jó 2 és fél hónap. Igaz, nemigen találtunk, én teljesen más vagyok, és jópár szokásomat levetkőztem miatta, és más baráti körbe kezdtem járni, de ezt észre se vettem, csak őt láttam egyedül... Aztán meg csak úgy kidobott (ok:" már nem érzek ugyanúgy"...)Az első 2 hétben semmit se tudtam kezdeni magammal, teljesen magam alatt voltam, meg minden...

Közben megismerkedtem egy másik lánnyal, aki eléggé bejön, nagyon hasonlít rám bensőleg, és nagyon jól éreztem magam a társaságában...csak h neki pasija volt. Ami később derült ki, h már nagyon a szakítás szélén álltak, és pár napra rá szabad is lett, csak erről én nem tudtam, sem arról nagyon is bejövök neki.

Persze az elsőt már szinte teljesen elfelejtettem, és már kezdtem megint teljesen jól lenni.

Aztán jött ez a hétvége. Egy kicsit be voltam állva, amikor kihív beszélgetni (az ex), és azt mondta, hogy megbánta, hogy szakított. Nem sejtettem semmit, csak annyit vettem észre, hogy néz a szép kék szemeivel, aztán egyszer csak megcsókolt. És megrohamoztak az emlékek, és szinte elvesztem abban a csókban...És ez ment egész éjszaka. Én nem nagyon gondolkoztam, de reggel rájöttem, hogy elb@sztam valamit. Ő azt hitte, h megint járunk.

Nem akartam nagyon megbántani, ezért csak annyit mondtam neki, h ennyi idő után nem tudok ilyen hamar belemenni ebbe, inkább várjon egy kicsit. És ez iszonyúan elszomorította. Nem mondta ki, de láttam. Sose szeretett ennyire, mint most. Én meg be voltam sz@rva, hogy akkor mi van, nekem nem is kell ez, én már nem szeretem.

Másnap találkoztunk. Nagyon le volt törve. Láttam, hogy szenved, és ettől k*rva sz@rul éreztem magam.

Végül este rászántam magam, és beleegyeztem, hogy kezdjük újra. Nem gondoltam volna, hogy ennyire örülni fog. Azt mondtam szeretem, de hazudtam, csak, h boldog legyen. Elhívtam a hétvégi buliba, és megígértem neki, h csak vele fogom tölteni az estét.

És akkor ma jött a nagy bumm: jött a másik csaj (aki még mindig nagyon bejön), hogy szeretne járni velem...Egyáltalán nem gondoltam, hogy van esélyem nála. És 'reméli, hogy ott leszek a buliban pénteken'...

Na ez odab@szott rendesen. Egész nap, miközben fogtam a 'barátnőm' kezét, végig azon pörögtem, h jól jöjjek ki ebből. Mert nekem a másik kell, de nem akarom megbántani ezt sem. És ha ezzel megyek el pénteken, akkor hogy szerezzem meg a másikat???

Mindenkinek jót akartam, s ez lett a vége...

Segítsetek!



2012. okt. 16. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Hűűű vávóvivuvááá ez mi ez litánia??

Egyszer dugd meg ezt majd egyszer azt, aztán lépj le és keress egy 3.at.

2012. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komoly választ vártam.
2012. okt. 16. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
ezt nem viccnek szántam!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Erre már nemtudok mit kitalálni. Hány éves vagy?
2012. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
16
2012. okt. 16. 17:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Edd meg, amit kifőztél kiscsávó, de csak ha már megírtad a leckédet.
2012. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a titkod? Taníts!
2012. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Két szék közül a földre, bravo!

Mekkora hülye kis pöccs vagy te....meg is érdemled...

2012. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szakíts az elsővel, ne húzd az agyát fölöslegesen, jobb most megtenni, mint később
2012. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szakits az elso csajoddal, főleg h nem is szereted! Sztem egyertelmu, hogy azt valaszd, aki te akarsz, nem lehetsz tekintettel mindig masokra, mert akkor sosem tudod a sajat utadat jarni!
2012. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!