Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek reménykedjek még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reménykedjek még, vagy próbáljak meg továbblépni? Mindenki szerint össze kellett volna jönnünk, ám.

Figyelt kérdés

Rengeteget cseteltünk, akár 4-5 órát is; suliban keresett ő is, én is őt; tök jókat csevegtünk. Mindenki csak azt várta mikor jövünk össze. De persze semmi sem egyszerű. Elhívtam, kitérő választ adott négyszer is. Ekkor már azért megkérdeztem, hogy most mi van, mert (nem csak szerintem) tök úgy viselkedett, aki többet szeretne. Nem a lánybarátom, (nem vagyok lelki szemetese vagy ilyesmi) se egy szimpla haver, valami más volt. Azt mondta hogy nem tudja. Bizonytalan. Szeret meg ilyenek, de... Nem akar hülyíteni. (Ezt mondjuk mondhatta volna hetekkel ezelőtt is, mert tudja hogy én mit szeretnék...)

Ezzel most csak finoman jelezte, hogy nem akar többet, vagy tényleg csak bizonytalan, éretlen vagy nem tudom?

Mert annyira nem úgy viselkedett, aki nem akar többet. Nem akarom elhinni hogy így lehet vége...



2012. okt. 16. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor én azt mondom valakinek, hogy "nem akarlak hülyíteni", általában azt akarom mondani, hogy nem szerelemből szeretem. Szerintem próbálj vele még egyszer komolyabban beszélni, hogy mondja meg, mit akar. Ha még mindig ugyanez a válasz, akkor szerintem próbálj továbblépni.
2012. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök egyértelmű, h. ez a lány csak a barátod akar lenni. Nem értem, h. vetted észre ezt eddig?! 4-szer adott kitérő (nem egyértelmű) választ és nem vágtad le a dolgot?! Ultra gáz.
2012. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* hogy nem vetted észre
2012. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!