Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántál már meg szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántál már meg szakítást?

Figyelt kérdés

Természetesen abban az esetben, ha TE szakítottál.


Ha igen, miért?


2012. okt. 16. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon! két hete szakítottunk a fiúmmal. Majd meg szakad a szívem azóta is. De neki is. Úgy sajnálom szegényt.
2012. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
#1 miért szakítottatok, ha megszakad a szívetek?
2012. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hole Hunter ***** válasza:
Ja-ja...a bőrdzsekim...és az én hibám volt. rosseb.
2012. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, bántam már meg szakítást. 22 évesen egy 2 éves kapcsolatnak vetettem véget.

Miért bánom? Mert a szakításunk óta eltelt 6 év alatt sem tudtuk lezárni, tartjuk a kapcsolatot, amolyan "furcsa barátsággá" alakult a dolog és a jelenlegi barátom féltékeny.

Ez nem szerelem, de nagyon fontos személy az életemben, sokat jelent nekem, ahogy én is neki.

Gondolom, ha akkor együtt maradunk, minden másként alakult volna.

2012. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak abban az esetben szakítok, ha már tényleg nem bírom tovább és tényleg semmi értelme nincs a kapcsolatnak. Természetesen utána 2-3 hónapig rosszul érzem magam, de ennek így kell lennie. Nem bántam meg még soha. Sőt, csak jobb lett! :) Most nagyon boldog vagyok. Főképp ha visszagondolok, hogy mi lett volna ha nem vetek véget. Lehet akkor ebben a percben is sírnék...
2012. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
soha. ha vége volt, mindig azért, mert így akartam. ennyi. továbblépek.
2012. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!