Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valaki komolyan gondolja a szakitást, vagy hirtelen "felindulásból" dönt igy?

Figyelt kérdés
Már volt párszor,hogy szétmentünk, de nem sokáig birtuk egymás nélkül, de most félek. Az biztos,hogy szerelmesek vagyunk egymásba,de lehet most az ész fog gyözni nála:(
2012. szept. 9. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, nálam elég egyszerű. Ha egyszer kimondom, hogy vége, akkor tényleg vége és nincs visszaút.

Ilyen minden vitánál szakítok háromszor és két nap múlva kibékülünk témánál fogalmam sincs honnan lehet tudni.

2012. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szakításnak oka van. Szakítani akkor szoktak, ha látják, hogy a kapcsolat nem működik valamilyen okból. Ha utána visszakönyörgi magát, az vagy megszokásból van, vagy azért, mert úgy gondolja, amíg nem talál helyetted jobbat, addig te is megfelelsz.
2012. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vitáról van szó, ennél sokkal komolyabb a dolog. Távkapcsolat tele nehézségekkel...
2012. szept. 9. 10:16
 4/9 anonim válasza:
Sztem, ha szerelmesek vagytok egymásba, akkor beszéljétek meg a problémákat. Inkább vitatkozzatok egy kicsit, mint hogy szakítsatok. Sosem értettem az olyanokat, akik mindenért szakítanak egymással, aztán összejönnek századszorra is. Ha tényleg szerelmesek vagytok, akkor butaság hirtelen felindulásból szakítani. Addig örüljetek, amíg még vitatkoztok egy kicsit, és nem pedig letojjátok egymást. Ha pedig szakít veled apróságok miatt, akkor hagyd ott, mert ezt azért csinálja, mert éretlen. Egy érett pasi, inkább megbeszél mindent a szerelmével.
2012. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szaffi123 ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy felindulásból szakítok, ha valaki már ilyet csinál komoly gondok vannak a kapcsolatban, vagy mocskosul éretlen a két fél.
2012. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 24/N, ö 25. Utolsó: lehet benne valami,hogy nem túl éretten kezeli a helyzetet...
2012. szept. 9. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt egyszer megcsinálja és utána meggondolja magát, az még oké, bár attól is függ, mi volt a vita tárgya. Viszont ha már rendszeresen szakít és visszakéredzkedik, ott már gond van, az nem komoly kapcsolat és tényleg éretlenség áll mögötte. Egyszer visszafogadnám, de utána többször már nem.
2012. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hogyan alakultak a dolgok?

Pontosan ebben vagyok én is.

Tanácsot szeretnék kérni.

2017. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!