Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra szerelmes legyen?

Figyelt kérdés

2 éve leszünk lassan együtt. Neki ez az első komoly kapcsolata (25 évesen) előttem csak futó pár hónapos kapcsolatai voltak.

Megismerkedésünkkor minden szép volt jó volt. Az idő teltével azonban egyre inkább elkezdtek mindkettőnket zavarni dolgok a másikban. Ebből gyakran van nézeteltérés. 2 hónapja szakítottunk de csak 2 napig tartott a különlét mert szeretjük a másikat és nem bírjuk egymás nélkül csak már nem szerelemmel hanem átalakult ragaszkodássá és szeretetté az egész. Azonban a mai napig zavarnak dolgok. Olyan egyszerű és csak egy példát mondjak ha elmegyünk egy pubba az asztalon egy itallap van akkor azt maga elé veszi és ő nézi.. tehát tapintatlan és udvariatlan. Ez csak egy példa a sok közül. De egy szerelmes férfi nem így viselkedik szerintem és nekem hiányzik, hogy újra jó nőnek érezzem magam mellette mint régen. Mit csináljak?


L/24


2012. okt. 17. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ittallapos példa nem túl erős. Egyszerűen mondd meg neki, hogy szeretnéd magad Nőnek érezni mellette, szeretnéd, ha figyelmesebb és udvariasabb lenne veled. Neki mik a problémái veled?
2012. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondom hogy olyan vannak kisebb apró dolgok ami miatt nem érzem jó nőnek magam mellette. az itallaposon túl pl egy másik... Akartam vele egy kicsit "játszadozni" és elkezdtem simogatni minden helyen erre ő rácsapott a kezemre erővel hogy hagyjam aludni mert fáradt... pl ez is egy ilyen nekem nagyon rosszuleső dolog volt. Azt mondja hogy bennem az zavarja hogy túl sokat várok el tőle és nem értem meg hogy ő néha magányra vágyik. Gyakran érzi azt mellettem hogy nem elég jó nekem. És még annyi hogy sértődékenynek tart.
2012. okt. 17. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Természetes hogy a szerelem lecsendesül egy idő után! Hagyjatok egymásnak elég életteret, legyenek külön programjaitok, ne szívjátok el a levegőt egymástól azzal hogy egymásra telepedtek, mert akkor ráuntok egymásra és a kapcsolatra. Ez főleg a nők hibája szokott lenni. Legyen saját hobbid, baráti köröd és akkor ismét érdekes leszel a pasid számára és alig fogja várni hogy együtt legyetek. Viszont neki is szüksége van saját életre, hogy te is izgalmasnak tartsd őt! Sok sikert!
2012. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

KÖszönöm az eddigi válaszokat.

Értem, hogy mit mondtál viszont félek attól, hogy akkor jobban elhidegülünk egymástl ha még ennyit se találkozunk...

Én személyszerint nem érzem soknak hogy együtt vagyunk általában a hétvégéket tudjuk együtt tölteni és néha hétköznap is találkozunk egyszer de mostanában csak hétvégén. De minden este szoktunk neten beszélni.

2012. okt. 17. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
egoista, én szakítanék vele, később ez csak rosszabb lesz.
2012. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem az együtt töltött idő mennyisége a sok akkor, hanem a minősége! Nem nagyok az elvárásaid vele szembe? Nem próbálod megváltoztatni? Nem számoltatod el túlságosan? Nem kérsz rajta számon túl sok mindent? Pl. a pasik utálják ha folyton le vannak szúrva olyanokért, hogy miért nem tetted a helyére ezt vagy azt, miért nem intézted még el...stb. Ha együtt vagytok, kedves vagy, szexis, odaadó? Érezteted vele hogy szereted, becsülöd? Fontos hogy dicsérd meg ha megérdemli! A közeledést ne mindig tőle várd, te is bújj oda hozzá ha kedved van. Ne legyél sértődékeny, ha valami nem tetszik, mondd el neki őszintén de higgadtan. Ezeken gondolkozz el, és próbáld meg ezáltal új alapokra helyezni a kapcsolatotokat!
2012. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!