Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szerelmes vagyok. Életemben először. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap és ma egész nap beszélgettünk facebookon.Még nem is találkoztam vele de szerelmesnek érzem magam.Ez most csak ilyen kezdődő valami lehet?

Olyan boldog vagyok most :))))


2012. okt. 14. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kezd alakulni a dolog. Szerelemnek még nem mondanám, de úgy tűnik jó úton haladsz/haladtok efelé.


Sok boldogságot.

2012. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Virtuális szerelem. :-)
2012. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Létezik velem is előfordult márr jó is volt sajna csak volt
2012. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

jaj annyira jó érzés :)))

úgy megölelném már!

2012. okt. 14. 22:48
 5/21 anonim válasza:

Létezik, igen. :)

Te fiú vagy, vagy lány? Mióta ismered "virtuálisan" a szerelmedet?

2012. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Brain Storming ***** válasza:
Ezexerint már nagyon hiányzott neked vmi... Vigyázz, nehogy csak a vágyaid képzeld bele... persze a szerelemben nem az ész dominál, éppen ezért annyira élvezetes az egész... ):oP
2012. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

nem akarlak kiábrándítani de többször is az leszel és többször is arcra fogsz esni

F 21

2012. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen, az én kapcsolatom is így alakult. Az első 4-5 óra chatelés után megbeszéltük az első talit pár nappal későbbre, ami csodásan sikerült :) Mikor leszálltam a buszról, találkoztunk, köszöntünk aztán álltunk egymás mellett, csak mosolyogtunk és nem bírtam ki: megöleltem :) örült neki nagyon és olyan fél óra múlva megfogta a kezemet és azóta együtt vagyunk és nagyon szerelmesek vagyunk a mai napig (ennek lassan 1,5 éve) :)

Mi is szinte szerelmet vallottunk első találkozás előtt Facebookon :) csak még egyikünk se merte kimondani :$ :))

24L

2012. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked! DE azért legyél észnél! Ne vegye el az eszedet a szerelem, különben megjárhatod!
2012. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra, akik azt mondják "légy észnél".


Élvezd ki minden percét, merülj el benne és légy boldog. Kit érdekel mi lesz utána? :D

2012. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!