Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nemrég ismertem meg, és nagyon szeretem.. a gond annyi, hogy neki van pasija. Amikor megmondtam neki, hogy bejön nekem, és megkérdeztem, hogyha nem lenne pasija mit mondana.. azt mondta, hogy igent mondana. Ő is bír engem, ezt mondta is.. minden nap, suli után egész délután, estig, kb. 10-ig beszélgetünk... A barátjával viszont elég rossz kapcsolatba vannak, ő azt mondja, hogy szereti őt, amit el is hiszek de szinte minden héten összevesznek.. és távkapcsolatban élnek.. ami igazán aggaszt, az az, hogy azt mondta, hogy nem akarja feladni a barátságunkat, de igazából ő sem tudja, hogy mit akar. szerintetek mit kéne csinálnom? esélytelen, vagy próbáljak meg valamit csinálni?

2012. okt. 17. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
csókold meg .. azt kiderül :D
2012. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarná akkor már elhagyta volna a csávót és szaladna a karjaidba.. Keress egy olyan lányt, aki csak téged akar. Ne akarj második lenni!
2012. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozz.Amíg barátja van addig ne.Te se örülnél,hogy ha ezt csinálná egy másik srác!

Várj türelmesen addig semmit se!

2012. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pocak10 ***** válasza:
49%

Szia^^


Hát ha a lánynak van barátja és mégis tetszel neki az arra utal hogy akár képes lenne feladni érted a párkapcsolatát ami azt jelenti hogy elég nagy esélyed van a meghódítására!

Csak annyit kell tenned hogy kapcsolj rá egy kicsit éreztesd vele hogy nagyon fontos neked és hogy tényleg komolyan akarod ezt a kapcsolatot és komolyan is fogod venni ha sikerül mégjoban belelopnod magad a szívébe garantálom hogy tiéd lesz a lány :) Hiszen ha nem tudja hogy veled legyen-e vagy azzal a másik sráccal maraggyon az már fél siker hiszen olyat érez irántad amit a pasija iránt erre még 1 kicsit rásegítesz és sima ügy ^^ Ha esetleg kéne még tanács vagy nem értesz valamit írj nyugodtan privibe!

2012. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!