Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regisztrálva vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztrálva vagyok az egyik legnagyobb nemzetközi közösségi portálon . Ott van az e-mail címem és egy nagyon érdekes levelet kaptam . ( Kamu? Bővebben lenn . )

Figyelt kérdés

Sajnos az első levélváltást kitöröltem de abban csak segítséget kért . Én meg mondtam hogy nem tudok segíteni .

Lefordította programmal magyarra .


Szerelmem,


Hogy van ma, és remélem, megtalálja sőt, És köszönöm a levelet.


Ami az én megígérte az első mailt neked magamat, remélem, akkor nem szabad elriasztani a hír, én árva lakóhellyel rendelkező menekülttáborban, mint a jelenlegi háború folyik hazámban Szudán, amely minden család tagjai öltek meg a lázadók, amikor megtámadták a mi házunk egy éjszaka közepén korai tavaly.


És szerencsére én voltam az iskolában, amikor az esemény történt, ezért tudtam, hogy menekülés volt együtt megölték a családom tagjait. Látván a veszély tartózkodik Szudán az én anyám lépés volt, hogy elkerülje, hogy a nyugat-afrikai országnak Szenegál ahol felvették egy menekülttáborban. Egy rövid tájékoztatást magamnak és a családomnak.


My name is Anita Nhiany, egy 24 éves és soha nem házas, első lánya késő Engr. Noni Nhiany, aki élt a szerencsétlen halála elnöke / vezérigazgatója Nonican Petroleum Company Ltd található a Dél-Szudánban. Mielőtt az esemény volt az alapképzésben a University of Khartoum, Szudán tanul nemzetközi kapcsolatok.


Ez a tábor vezetője a katolikus Rev. Atya és lehetővé teszi, hogy beszéljen nekem a telefon, amit majd értékelem annyira, hívhatja a szám Tel. (+221-76 ....) (Leírta a teljes számot ), mondd meg neki, hogy meg akarjuk beszélni Anita a szudáni a nők Hostel, Block A4 Room17, perceken belül meg fog küldeni nekem a táborban, hogy beszéljen veled. A neve Rev. Fr. Lonic Bogo, az e-mail címe (rev.lonicbogo@.......) Itt a táborban az élet oly szörnyű következtében nem jó élelmiszer, ruházat, gyógyszer és a szállást.


De még mindig jobb, mint ha halott vagyok, ezért vagyok imádkozik, hogy Isten segítse meg, hogy egy jó ember, aki segíteni fogja, hogy menjek el erre a helyre, amely az egyik ok, amiért a kapcsolatot veled. Minden jogi dokumentumok ehhez kapcsolódó örökösödési is sor kerül.


Az Ön válasza adok több információt, hogyan lehet segíteni a maradék családom az eszközöket, amelyek birtokában, amely az én kész vagyok, hogy bízik az ön alapul, a személyiség láttam a saját profilját.


Addig én itt az én csatolt képeket, és ha lehetséges, szeretnék többet megtudni rólad.


Üdvözlettel szép,

Anita.



Második levél :


Szerelmem,


Megkaptam a mailt, hogy hálás a pozitív választ.


Ez az, hogy segítsen nekem alapuló első mail Önnek. Amikor apám él ő lerakott US $ 2,300,000.00 a brit Bank londoni és a nevemet, mint közeli hozzátartozók örökölje a pénzt, amikor meghalt. Ez olyan furcsán hangzik, de ez az egyetlen módja, hogy túléli, mert nem tudok segíteni most magam alapuló jelenlegi helyzetet. Már ebben az imádkozó, hogy Isten, hogy jó ember, aki nem árult el engem használja ezt a lehetőséget, hogy én vagyok, aki segít.


És most, hogy az idő meghalt, már felvették a kapcsolatot a bankkal, és tájékoztatta őket a halál, és kérte, hogy hogyan tudok vissza a pénzt a közeli hozzátartozók. Ez az információ nem ismert, csak a Rev. Fr. Lonic Bogo, te meg én.


A londoni bank kérte, hogy leszáll a londoni bankszámla dokumentumokat, és a bankszámlájáról, ahol át a pénzt nekem. De sajnos, mint menekültnek sincs joga, hogy működnek a bankszámla itt Szenegál és még nincs útlevél repülni le a London által kért a bank.


Az alternatív, a bank tanácsolta, hogy keressen egy megbízható külföldi partner, aki ezt a pénzt az én saját bankszámlájára. És, hogy egy megbízható személy, aki nem gonosz és csaló rám, imádkozott és böjtölt mielőtt Önnek, mert nem tudom, te, kell, hogy Isten közvetlen nekem. És amint a pénz átutalások a pénzt a saját bankszámlájára, most visszavonja kevés a pénze, és elküldi nekem, hogy én úti okmányok, találkozzunk Ön országa befejezi én az egyetemi oktatás.


Szóval, ha már elfogadta ezt a rendelkezést, akkor adok neked 25%-át a pénzt, és azt is meg fogja irányítani a többi pénzt, hogy fektessen be egy jó üzlet az Ön országában.


Amennyiben majd, mint te, hogy ezeket az információkat küld a banknak a londoni ahogy a külföldi partner által kért a bank.


1. Teljes név

2. Kapcsolat Cím

3. Telephone No.

4. Foglalkozás


Kézhezvételét követően a fenti személyes adatokat, majd adja meg a teljes körű tájékoztatást a pénz és az a bank, ha a pénzt letétbe helyezni az Ön számára, hogy kapcsolatba velük megerősítése.

Drágám, ez az, amit vonzónak, ha segítenél. Én tényleg szenved itt a táborban.


Várakozás a sürgős választ,

Ön lovely


Anita.


2009. aug. 7. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Bakker. ne programmal fordítgasd, inkább szánj rá időt és türelmet, fordítsd le te magad, mert így qrvára magyartalan.
2009. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs, most vágtam le hogy ő fordította le és aztán küldte el. Szerintem kamu. De nem tudom, miért ebbe a témába írtad
2009. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kamu, ez egy akkora marha nagy átverés mint a ház!!!

A bankszámlaszámodat akarják, hogy szépen lenyúlják a pénzedet!

2009. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magarul egy szép kis bűncselekmény néz ki a dologból.
2009. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kamu, bele ne menj a dologba!
2009. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát .
2009. aug. 7. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is kaptam ilyet. Csak a név és az ország volt más, de különben szóról szóra ez volt. Ne dőlj be neki!
2009. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!