Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha azt hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha azt hiszik leszbikus vagyok, csak mert még nem volt egy barátom se?

Figyelt kérdés

Kb. 9 éves koromban "estem szerelembe" egy olyan valakivel akivel egyébként már nem beszélek, de nap mint nap belebotlok valahol, és ezért nem tudom elfelejteni. és ez megy már 8 éve, de neki volt már több barátnője, sőt most is van akibe nagyon szerelmes, szóval esélyem sincs nála. na mindegy nem ez a lényeg.


szóval hallottam már olyat, hogy azt hiszik leszbi vagyok, mert még soha nem láttak fiúval, csak a barátnőimmel. dehát ez nem igaz. egyrészt gondolom nem vagyok valami szép látvány ezért nincs is nagyon olyan valaki akivel összejöhetnék, mert nem tetszek senkinek. legalábbis én nem tudok róla. másrészt én még mindig azt a fiút szeretem :S

és honnan szedhetnék föl egy "kamubarátot" vagy nem tudom? elég cikinek érzem már én is, hogy mindenkinek volt már barátja, csak nekem nem, pedig már 17 éves vagyok...


2012. okt. 17. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodj meg, nem volt már mindenkinek barátja.
2012. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nnna, rólammeg azt hiszik, hogy b.uzi vagyok és amint felerősödik ez a hitük, részegen rá kell nyomulnom egy retek csajra, akinél van is esélyem, hogy újra elosztathassam a kételyeket.
2012. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj,barátkozz.Majd előbb utóbb lesz valaki.:) Nekem se volt senki 18éves koromig.Lehetett volna mondjuk,de ha nem érdekel a másik akkor nem megy.Rám is mondtak ilyeneket,hogy lezbi vagyok.:D

Nyugi,majd lesz valaki,a kamubarátot meg szerintem felejtsd el.

2012. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük a nem lényeget. Szóval nem lényeg.
2012. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben próbáld elfelejteni a srácot és ne aggódj amiatt, hogy mások mit gondolnak a szexuális beállítottságodról. Aztán kezdj el sportolni és/vagy keress valami hobbit, amitől jól érzed magad és a figyelmedet is eltereli, minden más pedig jönni fog magától. Megismersz új embereket, kívülről is látszani fog, hogy jól érzed magad a bőrödben és egész biztosan találkozni fogsz valakivel, akit fogsz tudni szeretni és ő is téged. Nem olyan bonyolult ez, csak el kell kezdeni tenni érte és nem a múlton rágódni meg magadban búslakodni.
2012. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj,hogy nem volt fiúd. Majd lesz,nagyon szép vagy kérdező
2012. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elég szemét dolog lenne valakit azért átverni "kamubarátot" h ne higgyenek téged leszbikusnak
2012. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17 éves lány vagyok, nekem sem volt még barátom és engem is leszbikusnak néznek az emberek.

Eleinte zavart, de aztán rájöttem, hogy hol érdekel engem más véleménye? Sz*rd le Te is!

Egyébként meg felejtsd el a pasit, tudom nagyon nehéz de tovább kell lépned.

2012. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!