Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy fiú mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy fiú mindig a szemembe néz?

Figyelt kérdés
Nos minden nap legalább 2 látom és bele néz a szemembe nem is beszélünk meg semmi a nevét se tudom de mindig a de szemembe néz ez akkor jelentheti azt hogy tetszek neki vagy, mi????
2012. okt. 17. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi két de-t írtam
2012. okt. 17. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

"Mit jelent ha egy fiú mindig a szemembe néz?"


Azt, hogy kicsi a melled. :))


Viccet félretéve, valószínűleg tetszel neki, mi mást. Ezek ennyire nem egyértelmű dolgok? Mert akkor ott már rég probléma van, ha nem látod az emberek reakcióin, gesztikulációin hogy mit fejeznek ki.

2012. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Feruccio ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.

Szerintem nagy esélye van , hogy tetszel neki :) Amennyiben ez hosszabb ideig tart , akkor tutira :)

Amúgy ha egy fiú lánnyal beszél és nincs zavarban , általában igyekszik a lány szemébe nézni :)

2012. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez 2 dolgot jelent:kicsik a melleid,és nincs segged.(Ha ezek jók lennének,azokat bámulná.
2012. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
XD köszi a válaszokat nagyon viccesek vagytok!!! XDDDDD
2012. okt. 17. 19:38
 6/8 Feruccio ***** válasza:

Ne vedd komolyan , azokat akik itt írnak.. sokan csak szívatás miatt regiznek be és lökik a marhaságot...

Tetszel neki és kész :)

2012. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok,én viszont nem vicceltem,egy dögös csajnak nem lehet csakis a szemeit nézni...
2012. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D
2012. okt. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!