Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noname9408 kérdése:

Szerintetek az mit jelent, hogy a barátnőm mikor velem van tök jól el vagyunk meg és mikor már jobban elvagyunk. Egyszer csak elkezd minden féle mással játszani/figyelni és olyankor még a szemembe sem néz és semmit nem akar!?

Figyelt kérdés
én arra gondoltam h picit ilyenkor be parázik valamitől vagy nem tudom .. kérlek segítsetek hát ti is voltatok hasonló helyzetbe !! :)

#barátnő/kapcsolat
2012. jún. 22. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem zavarba jön...vagy játszik veled
2012. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. jézus krisztus mária józsef klára!
2012. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem zavarban van :)

Mennyire ismered milyen idősek vagytok? Szabad ez a kapcsolat vagy tiltott gyömölcsök vagytok egymásnak...?

2012. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
olyankor dobj neki 1-2 csókot és dugd meg ha akarja ha nem akkor cask a szeretgetésedre vágyik maszírozd vagy vmi nem a pinájára gondoltam ... mutasd ki hogy szereted
2012. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is zavarban van:) velem is ez szokott lenni..van, hogy a barátom nyakláncával kezdek el játszani, van, hogy csak másfele figyelek(akár a madarakat vagy csak egy hangyát :D) ergo olyankor én sem nézek a szemébe:)
2012. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!