Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most én 2 fiút szeretek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most én 2 fiút szeretek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lehet kicsit hosszú leszek de aki nem lusta elolvasni az legyen szíves tegye meg!


Nos,volt egy fiú,akivel többször is szakítottunk aztán újra összejöttünk még általánosba meg mikor felmentem gimibe.Szépen megvoltunk úgy nézett ki,hogy minket egymásnak teremtettek.A legutolsó szakításunk előtt(ami 7 hónapja volt) 1 évet voltunk együtt. Azért szakítottunk, mert neki közben megtetszett egy másik lány, de ezt eltitkolta előlem és csak később derült ki. Ugyanis a kapcsolatunk vége felé sokat veszekedtünk és szerintem azért kacsingatott más felé. Tehát vége lett és nem beszéltünk egymással. Aztán rá vagy egy hónapra írt nekem de nem vallott be semmit csak mindenfélét viccelt meg hülyeségeket írt de én lekoppintottam. Mert ugye közben májustól lett egy másik párom. Azóta vele együtt vagyunk.Nagyon kedves és aranyos de sokszor nem tudok napi rendre térni mert van hogy furcsán viselkedik de már kezdem megszokni és ő komoly kapcsolatot akar velem meg tényleg nem olyan komolytalan mint a hozzá hasonlók.Jól megvagyunk vele persze vele is voltak már veszekedések de ez minden párkapcsolatba előfordul.Csak ebbe a "minde-szép-és-jó"kapcsolatba bekerül az exem.A nyáron is vagy 5x 6x biztos írogatott nekem meg dalt is komponált nekem és újra akarta velem kezdeni.De én mindig lekoptattam és a barátom is írt neki.Aztán egy ideig csönd volt.Amíg nem kerültünk egy suliba.Ott ugye szünetekbe is mindig összefutottunk és olyan furcsán éreztem magam elkezdett dobogni a szívem meg feldobottam lettem vagy nem is tudom.Meg rajta is láttam hogy még szeret a szeméből ki tudtam olvasni az érzéseit mert már nagyon ismerem ahhoz hogy tudjam mit érez.Meg ugye sokszor összefutottunk még pl. egy busszal jövünk legtöbbször haza meg megyünk is suliba meg most az ünnepi próbán is látom mert ugye október 23-ra készülünk.És ott is látom a szemébe mikor rám néz hogy nem felejtett el. De viszont neki is van barátnője aki az osztálytársa.De én tudom hogy még szeret engem csak nagyon-nagyon eltitkolja.Mikor mi próbáltunk ők a haverjával a nézőtéren leültek és nagyon sokszor rám nézett meg produkálja magát előttem.Na szóval az a legnagyobb bajom hogy úgy érzem mind a 2fiút szeretem.Most nézhettek hülyének vagy idiótának meg mondhatjátok hogy ilyen nincs de viszont nálam van.Mert a mostani barátomat nagyon szeretem ha elveszteném nem is élném túl mindig amikor tudok vele vagyok meg tényleg szeretem.De viszont az előzőt nem tudom elfelejteni.Annyira sokat agyaltam,gondolkodtam hogy mi ez az egész velem.Mindig mikor meglátom előjönnek a régi emlékek elkezd gyorsabban dobogni a szívem és még mindig valamit érzek ami nem enged tőle teljesen el.Próbálom elterelni a figyelmem mindig de mikor minden nap látom és újra érzem nem tudom.Ráadásul majdnem szakítottam a mostani barátommal mert újraélesztettem a kapcsolatom a régivel,vagyis hát igen,megcsaltam a mostani barátom.Elkezdtünk beszélgetni facen és utána találkoztunk bevallottuk egymásnak az érzéseink meg csókolóztunk de semmi több aztán rájöttem hogy mit teszek és véget kell ennek vetni és a mostani barátomat választottam.De nem olyan nagyon komolyan mint gondoljátok.Megbocsátott nekem a barátom de azt mondta még 1 ilyen és vége amit meg is értek.Tudom,elítélhettek nagyon hülye vagyok de nem akartam itt hagyni mert szeretem a mostani barátomat tényleg!!! De az a régi érzés ott motoszkál folyamatosan bennem. Szerintetek ez mi? Mind a kettőt szerethetem? Ne haragudjatok h hosszú volt de muszáj volt leírnom h értsétek!Azt is tudom h bonyolult de nem értem már magam sem nagyon sokat tépelődtem ezen az egészen és soha nem tudom azt mondani h tényleg minden rendbe.


2012. okt. 17. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2012. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem erről van szó,te az új párodat szereted.volt pasidat nem tod fájdalomtol elfelejteni,vagy nehezen
2012. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AndreaMariann ***** válasza:

Húha.

Ülj le egy kicsit,legyél magadban,magaddal,ha van rá egy pici időd,bár Önmagadra miért ne lenne?Csüccs,és gondolkodj,ami nehéz,mert szerelemről van szó.A baj az,hogy mind a kettőt túl sokat látod,és megengedted magadnak,hogy újra érezd a régi szerelmet.Ezt nem szabadott volna.Azt olvastam egyszer,hogy ha beleszerettél egy második emberbe,válaszd a másodikat,mert ha igazán szeretted volna az elsőt,akkor sosem szerettél volna bele a másodikba.Viszont ez bonyolultabb,mert a másodikod a volt szerelmed...ülj le és gondold végig,igazán kell-e neked a második,vagy csak újra fellángoltál,mert a közeledben van.

2012. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Évike147 ***** válasza:
Hát tényleg jól belebonyolódtál a dologba. Konkrétan nem tudom megmagyarázni miért, de ahogy elolvastam, az az érzésem támadt, hogy a jelenlegi barátoddal járnál a legjobban. Én is voltam régen hasonló helyzetben, hogy felbukkant az exem, aki az első komolyabb volt az életemben és összezavart, és majdnem túl későn jöttem rá, hogy az a múlt és csak a szép emlékek és kellemes érzések törtek elő bennem és zavartak össze, és a mai napig nem bántam meg, hogy elmondtam neki, hogy ne haragudj, de mindkettőnknek tovább kell lépnie, jó volt, szép volt köszönöm, új életem van és szeretem a párom. Valamiért a Te sztoryd is ezt sugallja nekem, hogy kerülgetitek egymást, mert valami még vibrál a levegőben, de próbáld végig futtatni az agyadban a dolgokat, ilyenkor kicsit reálisan kell nézni a tényeket, hogy az anno nem működött, most pedig milyen párkapcsolatban élsz. Remélem, hogy sikerül jó döntést hoznod :)
2012. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat!

Mariann én már sokszor gondolkodtam hidd el úgy h nem volt ott senki nem zavart semmi csak a csönd és én.Mindig arra jutottam h az új páromat nem akarom elhagyni mert szeretem de a régi érzés amit sajnos,igen nem szabadott volna felélesztenem,ott motoszkál bennem.Van,mikor könnyebb mindig,mikor a mostani párommal vagyok szinte nem is gondolok a régire meg úgy érzem mikor vele vagyok h nem érzem azt a régit,de mikor meglátom az exem akkor meg megint újból érzem.

2012. okt. 17. 20:48
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy én 17/L nem most kezdtem a gimit csak az exem átiratkozott a mi sulinkba mert katonait akar tanulni és az közel van a lakhelyéhez.
2012. okt. 17. 20:57
 7/7 AndreaMariann ***** válasza:
Hát ha nem gondolsz rá,mikor a mostanival vagy,akkor kerüld el,ahogy csak tudod.Ne beszélj vele facebook-on,korlátozd a beszélgetéseket a minimálisra.Csakis ezt tudom javasolni.Mert ez nagyon nehéz,de meg lehet tenni,a saját lelked érdekében.A barátnőm is ebben szenvedett,és lassan megőrült,de sikerült neki.
2012. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!