Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NAGYON FONTOS! Szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jennah baby kérdése:

NAGYON FONTOS! Szeretek egy fiut nem merem neki be vallani. De adott egy kis reményt aztán csak hidegen el tavozot? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu akivel nagyon joba lettem egyszer egyutt is toltottunk egy estet de nem tortent semmi meg csok sem! Anyi volt hogy el mentem meg nezni a fiu foci meccset (o hivott meg) aztan el mentunk egy mall-ba ( az itt kanadaban olyan mint az arena plaza) aztan setalgattunk egy parkban egesz este hujultunk hintaztunk cigiztunk kicsit fuveztunk is de nagyon kicsit csak ki probaltuk egy egy szivas es enyi el is dobtuk aztan setalgattunk vizeskedtunk utana hajnali 4kor el indultunk haza gyalog es az en iskolamnal be szoktunk az udvarra es szaladgaltunk a locsolo alatt persze csupa vizesek pettunk aztan keringoztunk is meg minden filmbe illo volt ez az elmeny ....de aztan ra 1honapja be mutatta nekem az uj baratnojet en pedig bele szerettem az alatt az este alatt es tudom hogy nem csak fellangolas ..de nem merem el mondani neki nagyon felek de o is utalt ra hogy jarna velem mert talalkoztunk kozbe par haverjaval es mindegyiknek azt mondta en a baratnoje vagyok meg ilyen appro kis jelekkel ..kerlek titeket segitsetek nekem nagyon szeretem minden este csak sirassal megy el csak sirok erte es fel idezem az emlekeket...mit tegyek kerlek segitsetek
2012. aug. 23. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy te vagy a barátnője miközben mással jár?

kérdezz rá, hogy mit akar!

2012. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor mikor meg azt mondogatta mindenkinek hogy jarunk akkor meg nem volt baratnoje
2012. aug. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!