Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


32 éves férfi vagyok és 10 éve házas. 2 hónapja hetente 1-2-szer reggel, munkába menet betérek egy kis boltba, ahol péksütit árulnak. Már az elején feltűnt, hogy nagyon csinos az eladó lány, (kb 24-25 éves lehet), viszont kb két hete megfigyeltem, hogy ha belépek a boltba és mondjuk előttem áll még 2-3 ember, a csaj akkor is köszön, rám mosolyog a szemembe néz és mindig megigazítja vagy megsimogatja a haját. Sajnos 10 éve nem flörtöltem, szóval nem tudom, hogy ez mit jelent. Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi, hogy ez a szembe néz és megsimogatja a haját az lehet a szimpátia/rokonszenv jele?


Ami még érdekes, hogy hordom a karikagyűrűmet látta is a kezemen, de mégis olyan kacérkodva néz..


Köszi minden válaszolónak.



2012. okt. 17. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki

a gyűrű pedig nem mindenkinek jelenti azt, hogy 'foglalt'

20/L

2012. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Házasságod romokban, vagy mit szándékozol tenni egy ilyen nővel házasként?

És a kérdésre válaszolva a haj izgatása komoly jelnek számít.

2012. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet a szimpátia jele, igen. Megjegyeznék 2 dolgot:


Ne felejtsd el, hogy te házas ember vagy, a flörtnek itt semmi helye!


Ha látta a karikagyűrűdet és nem zavarja, akkor ő OLYAN nő... Ribanc kategória. :)


Szerintem verd ki a fejedből ezt az egészet, aki házas, annak legyen elég annyi hogy megnézi a jó nőket, de itt a vége. Olvastam már itt olyan kérdést, amit hűtlen férj írt ki, siránkozott miután megcsalta a feleségét... Az ilyenre mit lehet mondani? Minden a gondolatnál kezdődik, ne ess ebbe a hibába. Elindulsz a lejtőn és nem lesz megállás.

2012. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából nem akarok semmi a lánytól, csak jót tesz az önbizalmamnak :)

2012. okt. 18. 00:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, valószínűleg tetszel neki. Ha normális, akkor csak simán flörtöl, de ha ganaj tetű, akkor valószínűleg lépni fog egy idő után. Ne menj bele jobban a játékba, akár mennyire csábító az ajánlat. Örülj, hogy van egy olyan nő az életedben, aki kitart melletted és nagyon becsüld meg.


Saját tapasztalat: van egy férfi, akivel néha találkozom pár másodpercre. Megőrülök érte, annyira férfias, érett... 45 év körüli, ujján szintén karikagyűrűvel. Emiatt nem kezdenék ki vele. Ha esetleg elválna, akkor lehetséges, hogy összejönnék vele pár alkalom erejéig, de mivel idős hozzám képest, nem látnám esélyét komoly kapcsolatnak (szeretnék gyerekeket, családot, hozzám hasonló korú férjet).

Egyébként egyáltalán nem ismerem, de mégis olyan vonzó számomra. Amikor találkozunk, mosolyog ő is, én is, kacérkodva nézek, végigsimítok a hajamon, "olyan" hangsúllyal szólok hozzá, mondunk 1-2 kedves mondatot egymásnak stb. Mivel nem szabad ember, tudom, hogy nem kezdene ki velem és én sem vele, de ez flört annyira jól esik és látom rajta, hogy neki is. Feltölt és olyankor nagyon jól érzem magam a bőrömben.

2012. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és 25/L vagyok
2012. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszodat.


Hajnalig kutattam utána a facebookon és az iwiw-en mire rátaláltam és azt látom, hogy van barátja.És a képeken boldognak is néznek ki együtt. Lehet mégis csak én értelmezem félre a jeleket...

2012. okt. 18. 10:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem értetted félre. Az ilyemit azért megérzi az ember.

Tudod azok az emberek bizonygatják a legjobban fb-n, hogy boldogok, akiknél a legtöbb a probléma.

Ja és ha tényleg az lenne, csak úgy bánna veled a boltban, mint az összes többi vevővel, semmi extra.


De az azért elég gáz, hogy nős létedre keresgélsz utána. Ha nem érdekelne és tényleg csak annyi lenne az egész, hogy találkoztok a boltban, mosoly, 'osztjónapot', akkor nem érdekelne. Legalábbis szerintem...

2012. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Az a baj, hogy nős létemre a feleségem már egy éve nem szexelt velem (beleértve az orális szexet, a kézi izgatást, pettinget stb), de ez egy másik téma lenne.


Szóval "jóllakott" férfiként valószínűleg tényleg nem nagyon érdekelne a lány, de most nagyon jót tesz az önbizalmamnak, hogy van valaki, aki legalább "megnéz".

2012. okt. 18. 11:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tudja igazán nőnek érezni már magát melletted. Próbáld meg elérni, hogy újra kiviruljon. Nyugi, nem csak a pasiknak hiányzik ám a szex...

Mikor voltatok kettesben utoljára valahol? Vidd el olyan programra, amin szívesen részt venne. Nem kell semmi extrémre gondolni, hanem menjetek el pl egy musical-re (nem ismerem az ízlését csak egy példa). Az egy nagyon jó lehetőség arra, hogy kicsinosítsa magát, nőiesen felöltözzön (ne csak mindig a hétköznapi slamposabb ruhákat húzza magára), kettesben eltöltsetek egy kis időt, utána esetleg egy étterem vagy valami (persze nem a méregdrága fajta), stb.

Mikor ölelted át úgy utljára, anélkül, hogy nem akartál volna lefeküdni vele, hanem csak úgy, hogy éreztesd, hogy szereted? Vagy mikor csókoltad meg utoljára úgy, hogy érezze, hogy kívánod, de ott helyben rögtön még nem lehetett szex, mert olyan helyen voltatok?! Mikor mondtad neki utoljára, hogy gyönyörű? Hogy büszke vagy rá, hogy a tiéd? Hogy nagyon finomat főzött? Mikor voltál gyengéd vele utoljára (megsimizted az arcát, haját stb)


Tudod, ha elhanyagolod az ilyen aprónak látszó dolgokat, kiveszik a nőkből a vágy. Biztosan ő is hibázott, de ha se te, se ő nem tesztek valamit a jelenlegi helyzettel, akkor csak azt éritek el, hogy valamelyikőtök félrek.r majd. És az nem lesz jó érzés a másiknak...

Most neked adott az a lány. Maholnap neki is adott lesz egy kedves, figyelmes fiú.

2012. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!