Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak ez miatt?

Figyelt kérdés
Két hónapja költöztünk össze párommal Én 28, Ő 30 éves. Míg csak találkozgattunk nem csinálta de mióta összeköltöztünk állandóan csak fingik. Mindig szólok neki ne már mert gusztustalan és rohadt büdös. És ennek dacára még jobban csinálja és röhög. Legutóbbi "poénkodása" ezzel kapcsolatban, hogy este mikor tévézünk áttolja a valagát az én takaróm alá és odafingik, hogy még jobban érezzem. Elegem van már, gondolkodok a szakításon már igencsak.
2012. okt. 18. 15:43
 1/5 mirror06 ***** válasza:
A fingás alapjáraton természetes, ne mond neki, hogy ne csinálja. Viszont baromi nagy bunkóság, hogy szándékosan az orrod alá fingik. Beszéld meg vele, tudasd vele nyomatékosan, hogy ez így nem fasza, de ezért ne szakíts.
2012. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát öszíntén szólva ezért nem kéne szakítani, de meglehet, hogy túlzásba visszi. Direkt az orrod előtt megteszi? Jó egyszer még elmehet a dolog poénból, de állandóan az már durva. Szerintem azért közöld vele, hogy ha nem hagyja abba akkor szakítasz vele.
2012. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez elég gyerekes viselkedés annak ellenére, hogy 30 éves... Ha a szép szó nem használ, biztos felhoznám neki ezt a dolgot, hogy otthagyom és boldoguljon mostantól egyedül, aztán annyiszor fingik be a házba amennyit akar, akkor már senkit nem fog zavarni... Szóval, ha nem hagyja abba úgy sem, hogy megkérted, hogy hagyja abba, akkor szerintem szakíts vele.
2012. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondd neki, ha nem fejezi be te is elkezded, hidd el, elfog menni a kedve :D
2012. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele már erről sokat, de mindig csak mosolyog rajta és azt mondja ha jön ki kell engedni. Ezzel nincs is semmi bajom, de ne az orrom alá mondtam neki. Este is elismételtem neki erre azt mondta jól van csak poénkodik. Aztán pár perc múlva ismét az orrom alá fingott. És röhögve csak annyit tett hozzá " jól van na ez volt az utolsó, bocsi " Nem lehet kapni valami gyógyteát vagy ilyesmit a túlzott bélgáz visszafojtására csökkentésére? Mesterséges, szintetikus (gyógyszert) nem akarok csak valami természetes valamit itatnék vele, hogy csillapodjon legalább a szaga. :-) És mielőtt bárkiben is megfordulna, nem eszünk állandóan babot meg töltött káposztát, már csak azért is, mert nem vagyok saját magam ellensége. :-)
2012. okt. 19. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!