Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos ennyire az ismerkedésben a szép fogak?

Figyelt kérdés
Most nem az igénytelen fogakra gondolom, hanem ritkák kesze-kusza csálé stb. Miért pont a fogakra megy rá sok nő, pasi, nem lehet, hogy ez inkább a fogászati reklámdömping eredménye, mert nagymamám fogcsíra hiánnyal született, azaz hiányzott a felső két kis metsző foga és tök hamar talált így is párt agának, akivel élete végégi együtt voltak.
2012. okt. 19. 10:05
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
* ismerkedésnél
2012. okt. 19. 10:07
 2/20 anonim ***** válasza:
21%

Azért fontos, mert a pároddal csókolózni szeretnél, és egy gusztustalan szájú emberrel, ki sem alakul az a viszony, hogy csókolózásig eljussatok.

Van egyébként fogorvos. ismerkedjetek meg vele. Ő alkalmassá tud tenni a csókolózásra. A nagymamád korában egészen mások voltak az erkölcsök. Voltak emberek, akik leélték az életüket egymás mellett, és nem látták egymást meztelenül.

Én biztos nem csókolóznék olyan emberrel, akinek nincsenek rendben a fogai. Az még a leheletet is büdivé teheti.

Csókolózás nélkül, meg nem lehet élni. Az isteni. Mindig alig tudom kivárni, hogy a párom megérkezzen!

2012. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Nekem is kicsit kuszák viszont mindenki szerint szépek és fehérek, de engem zavar. Bizonyos igényességet kölcsönös a tulajának, szerintem ezt nem lehet leírni.
2012. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Minden, ami szép, esztétikus, vonzóvá teszi a másikat. Ezért fontos a fogak ápoltsága is. Ha egy embernek csúnya a fogsora, annak nem szívesen dugom be a szájába a nyelvem. Ennyire egyszerű.
2012. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már megint keverjük a csúnya fogakat (ápolatlan, büdi szájszak stb a kesze kusza-fogakkal.) Attól még, hogy baromi ritkák csúnya fogazat, attól még lehetnek szép ápolt színészi hófehér fogak, a két dolog különbözik (attól nem lesz büdi a szád mert ritkák a fogaid
2012. okt. 19. 10:16
 6/20 anonim ***** válasza:

Gondolom egy szebb fogsor nagyobb egészséget sugároz, meg valahogy vonzóbb egy szép mosoly.


Nekem is keszekusza fogaim vannak, ha mosolygok úgyis nézek ki ennek köszönhetően mintha értelmi fogyatékos lennék kb. Ismerek olyan srácot aki arcra rendben van, mellette kondizik, külsőre sztem sok nőnek bejön, de mikor kinyitja a száját, akkor én is azt mondom hogy júj....és nem azért mert elhanyagolt lenne, hanem alapból a fogsorának elrendezése borzasztó, vagy hogy mondjam, miről nem ő tehet.


De amúgy meg nem kifejezetten a fogak fognak számítani, hanem az összhatás, amin tudnak rontani vagy javítani a fogak.

2012. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mert az ember szívesebben lát maga mellett egy vidám, mosolygós embert. Márpedig aki mosolyog, annak látszik a foga, és azért nem mindegy, hogy olyan foga van, hogy kiharapja a pókot a sarokból, vagy le van törve, vagy fekete, vagy éppen szép ápolt a foga. Más kérdés, hogy nem mindenkinek van gusztusa rohadásnak indult fogú emberrel csókolózni. Szerintem a mai világban már elvárható az, hogy az ember foga igényes és esztétikus legyen, és nem csak külsőre mutasson jól, de funkcióját is töltse be. Márpedig egy össze-vissza fogsor gyenge/szuvas/letört fogakkal se nem higiénikus, se nem szép, de nem is olyan erős, mint egy egészséges fogsor.

Van akiket egyébként nem zavar, engem nagyon zavar, ha valakinek nincsen rendbe a foga (nem apró eltolódásokra gondolok, hanem tényleg látványos összevisszaságra, kiállásra, foghiányra, elszíneződésre), mert én a saját fogsoromra nagyon kényes vagyok. Évekig hordtam fogszabályzót, alkalmanként minimum negyed órán át tisztítom a fogsoromat, járok fogorvoshoz félévente ellenőrzésre, nekem természetes dolog, hogy a fogaim rendben vannak, és ha én képes vagyok tenni azért, hogy szép mosolyom legyen, akkor más is.

2012. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Márpedig egy össze-vissza fogsor gyenge/szuvas/letört fogakkal se nem higiénikus, se nem szép, de nem is olyan erős, mint egy egészséges fogsor."

Valóban a szuvas letört elszíneződött fogak nem higiénikusak, de egy kesze kusza, ritka fogak, nem feltétlenül szuvasak, elszíneződöttek stb én a kettőt különválasztanám

2012. okt. 19. 10:24
 9/20 A kérdező kommentje:
nekem pl mr bean fogsorom. ezen aztán nem lehet segíteni hiába mosolygok a felső fogaim nem látszódnak ki, ilyen az állkapcsom szerkezete
2012. okt. 19. 10:28
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

A kettesben írtam, hogy ismerkedj meg a fogorvossal!

18 éves korig még a fogszabályozás is ingyen van. Az a baj, hogy a szüleid nem gondoskodtak arról, hogy elkerülj a fogorvoshoz. Ha megnőtt vagy akkor meg spórolj rá és rendbe jön. Ha kesze kusza a fogsor, az annak a jele, hogy nem törődtél vele megfelelően. Ez a szülő felelőssége is.

2012. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!