Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendben van, hogy udvariasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van, hogy udvariasság, meg minden, de elvárható ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Adott 1 fiú,és 1 lány,mindkettő dolgozik,a lány kicsit többet keres,és az igényei,kicsit nagyobbak, a MC Donalds-nal,tehát színvonalasabb étteremben szeret enni,viszont elvárja,hogy mindig a fiú fizessen,vagy felhozza,hogy ilyen ruha,meg olyan ruha kéne neki,a fiú viszont 2 éve egy cipőbe jár,magára van hogy sajnálja a dolgokat,a csajnak meg 5 pár cipője van.

2012. okt. 19. 10:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
pont ezért kapcsolat, hogy ezeket megtudják beszélni. ahol nem működik a kommunikáció ott jönnek ki ezek.
2012. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben a külön kassza működik, ez nem udvariassági kérdés. Együtt éltek?
2012. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú dolga. Lehet, hogy a szerelem rabja. Én helyre tenném a csajt.
2012. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit el van kényeztetve ez a lány és szerintem nem is kell elvárni egy kapcsolatban, hogy mindig a pasi fizessen!

5 pár cipóje van...mondjak azt nem sok :)

2012. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ha a lánynak nagyobbak az elvárásai, de tudja, hogy a srácnak ez nem fér bele akkor fel kell ajánlani, hogy felesben fizessetek. Nem hiszem, hogy ezen múlik egy kapcsolat, hogy kinek hány pár cipője van. Ha nem tetszik akkor elmész és veszel neki cipőt és megleped vele. Nálam is mindig ez a szitu mivel saját vállalkozásom van általában anyagilag sokkal jobban állok mint a párom illetve sokkal talpra esettebb is vagyok de soha nem volt ez akadály... Ha neki nem volt akkor én fizettem... Hiszen egy kapcsolat erről szól, hogy figyelünk egymásra. 25/N
2012. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Volt megbeszélés,egy kis sértődés lett a vége!


Ő azt mondja,hogy egy párkapcsolatban a férfi igyekszik megtenni mindent,hogy a nő kedvében járjon.

Egyébként minden más rendben van,szex,van közös témánk...stb.

Csak ő azt mondta,hogy sosem költött még egy pasira sem,kivéve persze ha szülinap,karácsony van...stb.

2012. okt. 19. 10:21
 7/34 anonim ***** válasza:
Ha felhozza a ruhavásárlást, finoman mond meg neki hogy nem telik rá.
2012. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

"5 pár cipóje van."


mondjuk csak az ilyen sportcipőit számoltam bele,a téli cipőit,szandáljait azt nem.

2012. okt. 19. 10:22
 9/34 ASOT ***** válasza:

Ha együtt éltek akkor a pénzel közösen kell bánni. Meg kell beszélni a költségeket ki mennyit tud adni, mennyi marad ésatöbbi.


Ahogyan írták már, erről szól egy kapcsolat (azaz erről is) hogy megbeszélik a dolgokat problémákat.


De valóban nem várhatja el egy nő sem h mindig mindent a pasi fizessen, feltéve ha nem egy milliárdos az ürge.


Ha nem éltek együtt akkor is meg kell beszélni, hogy hol te hol ő fizet.

2012. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Így már más...okés ;)
2012. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!